REKLAMA

Na rolki tylko nocą. Już wkrótce Nightskating w Płocku

REKLAMA

Już w czerwcu płocczanie będą mogli wziąć udział w cyklu Nightskating – czyli nocnym jeżdżeniu na rolkach po mieście. Nowy cykl imprez dla rolkarzy pozwoli na swobodną jazdę ulicami miasta z muzyką na całej trasie.

Nightskating to nocny przejazd rolkarzy ulicami miasta, pozwalający spojrzeć na miasto z innej perspektywy. Udział w imprezie jest bezpłatny, nie potrzeba też żadnych rejestracji. Tempo przejazdu dopasowane będzie do możliwości słabszych uczestników, jednak wymagana jest umiejętność hamowania i swobodnej jazdy na rolkach.

Podobne imprezy odbywają się w wielu innych miastach w Polsce i na świecie, gromadząc od kilkuset do kilkunastu tysięcy uczestników. Ich organizacja jest możliwa dzięki zaangażowaniu osób dobrze jeżdżących na rolkach, które tworzą grupę zabezpieczającą trasę przejazdu i pomagającą słabszym uczestnikom – NS Team. Dołączyć do niej może każdy chętny. Pierwsze spotkanie dla zainteresowanych, podczas którego zostaną ustalone szczegóły nadchodzących imprez, odbędzie się w niedzielę, 26 maja o godz. 16 koło skateparku przy Orlen Arenie.Pierwszy nocny przejazd rolkarzy zaplanowano na 7 czerwca. Szczegóły dotyczące imprez Nightskating w Płocku można znaleźć na stronie www.nightskating.org.pl/plock oraz u Marcina Myszkowskiego, tel. 605 369 123.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU