REKLAMA

Na razie koniec nieporozumień. Lodowiska zamknięte

REKLAMA

Zaledwie w niedzielę informowaliśmy o nieporozumieniach pomiędzy mieszkańcami bloku przy ul. Batalionu Parasol a użytkownikami otwartego niedawno lodowiska. Teraz okazuje się, że konflikt – przynajmniej na razie – ucichnie, ze względu na całkowite zamknięcie lodowisk do 17 stycznia przyszłego roku.

Agencja Rewitalizacji Starówki poinformowała, że ze względu na Rozporządzenie Rady Ministrów z dn. 21 grudnia br. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U z 2020 r, poz. 2316) ogranicza działalność między innymi lodowisk (paragraf 10 ust. 15 pkt. 1 i 2 rozporządzenia).

PowiązaneTematy

– Zmuszeni więc jesteśmy je zamknąć w terminie od 28.12.2020 do 17.01.2021 roku. Trzymajmy kciuki za to, żebyśmy od 18 stycznia 2021 roku ponownie mogli z nich korzystać – czytamy na stronie ARS-u.

Wspomniane w komunikacie ustępy rozporządzenia informuję, że do 17 stycznia 2021 r. prowadzenie przez przedsiębiorców (…) oraz przez inne podmioty działalności związanej ze sportem, rozrywkowej i rekreacyjnej
(ujętej w Polskiej Klasyfikacji Działalności w dziale 93.0), polegającej na organizacji współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych i wydarzenia sportowego jest dopuszczalne po spełnieniu łącznie następujących warunków: 1. wyłącznie w przypadku sportu zawodowego (…) lub zawodników pobierających stypendium sportowe (…) lub zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej, lub reprezentacji paraolimpijskiej, lub uprawiających sport w ramach ligi zawodowej w rozumieniu tej ustawy, lub dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy;
  2) ich organizowania bez udziału publiczności.

Awantura na lodowisku. Mieszkańcy wzywają policję [ZDJĘCIA]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. Szczery says:

  Badziewiaki Podolaki pamiętajcie że gdyby nie powódź i przenoszenie Radziwiakow to Podole by się tak nie rozrosło . A pienicie się o parking jakbyście musieli płacić za miejsca postojowe atfu na takie zachowanie. Niestety piękna dzielnica ale ludzie to k…y. Albo z powodzi ,,napływowi,, albo buraki co sprzedały kilka świń parę krów i kupiły sobie mieszkanko w mieście ew tatuś kupił

 2. Zamknąć zagraniczne galerie says:

  Pozamykać wsztstkie galerie włącznie ze spożywką. Kupować w małych sklepikach wspierając polskich przedsiębiorców o to jest wyjście. Co do lodowiska to otworzyć je na ferie dzieciom łobuzy!!!!

 3. wino tu says:

  Szczęśliwego nowego covida dla wszystkich covidian plemienia mandingo z doliny zafekaliowanej rzeki. Gulu zula widział te czerwone twarze na tafli lodu i był zdziwiony, że covidianie jeżdżą jeden za drugim, a przecież wszystkowiedząca wiedźma Ple Ple zakazywała biesiad.

 4. Jajko says:

  Mieszkańcy okolicy lodowiska na Podolu wreszcie zadowoleni. Mogą wyjadać resztki ze świąt, tyć i narzekać ze siłownię zamknięte. Ale parking nareszcie pusty. I bez problemu można pojechać do sklepu.
  Chołota.

 5. Jajo says:

  Mieszkańcy okolicy lodowiska na Podolu wreszcie zadowoleni. Mogą wyjadać rezztki ze świąt, tyć i narzekać ze siłownię zamknięte. Ale parking nareszcie pusty. I bez problemu można pojechać do sklepu.
  Chołota.

 6. lodowisko... says:

  Przez tyle lat nie robili nic, a w roku kiedy jest epidemia, bardzo duzo zachorowań otwierają lodowisko. Chcesz wyrzucić 500 tys. zł w błoto? Napisz do UM Płock – pomogą…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU