REKLAMA

Mazovia Park – nowoczesne osiedle bez czynszu

REKLAMA

Przy ulicy Traktowej w Płocku powstaje osiedle, którego nazwa pochodzi od spółki realizującej inwestycję – Mazovia Park. Wykonawca, firma PBM Mazovia Sp. z o.o. Sp. kom., specjalizuje się w budownictwie jednorodzinnym – kadra kierownicza i inżynierska spółki posiada kwalifikacje i doświadczenie przy realizacji dużych projektów inwestycyjnych, w postaci budowy osiedli mieszkaniowych w zabudowie jednorodzinnej i wielorodzinnej.

Mieszkania jak domy

Łącznie na osiedlu Mazovia Park powstanie 61 budynków w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. W każdym z nich będą mieściły się po dwa mieszkania, o powierzchni od 97,33 do 110,15 m kw. z garażami oraz o powierzchni od 84,5 do 99,03 m kw. (bez garaży). Łącznie powstaną 122 mieszkania, z tego w zabudowie bliźniaczej 16 domów (32 mieszkania), a w zabudowie szeregowej 45 domów (90 mieszkań).

Każde mieszkanie na parterze będzie miało swój ogródek (od 120 do ok. 350 m kw.), natomiast mieszkania na piętrze zaplanowano z wejściem na własny strych o niepełnej wysokości. Co istotne, do każdego mieszkania na piętrze będą przypisane dwa miejsca parkingowe w cenie, natomiast mieszkania na parterze, posiadające garaż, będą miały dodatkowo jedno miejsce parkingowe. Na osiedlu powstanie również parking na 40 miejsc dla zmotoryzowanych gości.

Budynki będą miały pełne media – prąd, wodę, energię elektryczną i gaz. Każde mieszkanie indywidualnie będzie posiadało centralne ogrzewanie i ciepłą wodę oraz gaz, dodatkowo można podłączyć kuchnię gazową lub elektryczną, w tym indukcyjną.

Wykonawca zadbał też o jakość elementów wykończeniowych. Wewnątrz pomieszczeń położone zostaną tynki cementowo-wapienne, parapety z konglomeratu, przeszklone balkony i wideodomofony.

Same zalety

Zalet tego osiedla jest mnóstwo. To zamknięte, kameralne, a jednocześnie nowoczesne, energooszczędne i przyjazne środowisku osiedle mieszkaniowe. Pomysł zlokalizowania mieszkań w domach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej sprawia, że lokatorzy zyskają zarówno ciszę i spokój obecną na obszarach wiejskich, jak i wygodę mieszkania w mieście. Do każdego mieszkania będzie oczywiście oddzielne, wygodne wejście.Wizualizacja osiedla

Podstawowe zalety osiedla, położonego przy ulicy Traktowej w Płocku, to również:

  • mieszkania bezczynszowe,
  • oświetlenie w domu ma możliwość zamontowania na dachu paneli fotowoltaicznych, co wiąże się z brakiem opłat lub minimalnymi opłatami,
  • w mieszkaniach na parterze istnieje możliwość zagospodarowania własnego ogrodu,
  • w mieszkaniach na piętrze można korzystać ze strychu o niepełnej wysokości, np. na narty, ozdoby świąteczne, ubrania itp., lub w uzgodnieniu z biurem projektowym można też adaptować na powierzchnię mieszkalną,
  • rękojmia 5 lat,
  • nowoczesne rozwiązania energetyczne przy montażu okien, pozwalające na likwidację mostków termicznych.

Rozpoczęcie budowy zaplanowano w trzecim kwartale 2018 roku, prawo własności będzie przenoszone w czwartym kwartale 2019 roku. Ceny mieszkań kształtują się od 3,5 tys. zł do 3,75 tys. zł za m kw. Działki są dodatkowo płatne – około 30 tys. zł (w zależności od wielkości działki), a garaże 20 tys. zł.
Sprzedaż już się rozpoczęła.

Mazovia Park
Biuro Sprzedaży
Małgorzata Żółtowska
ul. Synagogalna 4 lok.2
tel. 511 029 142
http://mazovia.pro

artykuł sponsorowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU