REKLAMA

Marcin Daniec w Płocku

REKLAMA

Mnóstwo uśmiechu czeka nas w piątek, 1 marca o godz. 18. Na scenie płockiego Teatru Dramatycznego wystąpi jeden z najpopularniejszych satyryków w kraju – Marcin Daniec.

Najpopularniejszy polski artysta kabaretowy, pochodzący z Krakowa, występuje na scenie już od ponad 20 lat. W 1993 roku na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu otrzymał nagrodę za debiut – tak zwaną „Karolinkę”, a rok później już reżyserował Opolski Kabareton. Przez wiele lat współpracował ze ścisłą czołówką polskich artystów.

Wszyscy pamiętamy jego postaci, w które się wcielał i dzięki którym nawiązywał genialny kontakt z publicznością. Często wplątuje widzów w swoje monologi i czyni ich bohaterami przedstawienia. Potrafi naśladować głosy osób, znanych ze sceny artystycznej, życia politycznego i komentatorów sportowych. Marcina Dańca znamy głównie z czterech jego najpopularniejszych wcieleń scenicznych, jak Pan Ignacy, szary obywatel w kiepskim odzieniu, dzierżący na nosie wielkie okulary z ubezpieczalni, Waldemar K., czyli typowy cwaniaczek po ośrodku rehabilitacyjnym i oczywiście Marcinek, czyli we własnej osobie Marcin Daniec, jako duże dziecko, mówi dziecięcym głosikiem o sprawach z życia dorosłych.Cena biletu: 70 zł, do nabycia w kasie Teatru Dramatycznego oraz na kabaretowebilety.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU