REKLAMA

Mamy dla Was „Inferno” [KONKURS ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

Wczoraj była premiera, a dzisiaj u nas do wygrania najnowsza książka Dana Browna „Inferno”. Jak ją zdobyć? Wystarczy wziąć udział w konkursie.

PowiązaneTematy

Architektura i sztuka jeszcze nigdy nie kryły w sobie tak przerażających zagadek. Robert Langdon musi je rozwiązać, zanim na Ziemi rozpęta się piekło… Kolejny bestseller Dana Browna! „Inferno”, najnowszy apokaliptyczny thriller najpopularniejszego pisarza na świecie, w ciągu trzech tygodni od publikacji sprzedał się w nakładzie 9 milionów egzemplarzy.

Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce. Nie ma jednak czasu na rozmyślania. Ledwie odzyskuje przytomność, już ktoś usiłuje go zabić. Bohater w pośpiechu opuszcza szpital w towarzystwie młodej lekarki. Ścigany przez wrogów przemierza uliczki Florencji, próbując rozwikłać tajemniczą zagadkę. Podąża śladem wskazówek zawartych w słynnym poemacie Dantego… Czy wiedza o tajemnych sekretach, które skrywa historyczna fasada miasta wystarczy, by Langdon umknął przed nieznanymi oprawcami? Czy zdoła uratować świat przed śmiertelnym zagrożeniem?

Możecie dowiedzieć się tego czytając pierwszy rozdział, dostępny TUTAJ, albo… wygrywając całą książkę w konkursie. Zasady udziału przedstawiamy poniżej.

Aby wziąć udział w konkursie, należy w komentarzu do artykułu odpowiedzieć na poniższe pytanie: Ile kobiet wzięło udział (odpowiedziało) w EchoSondzie, dotyczącej oceny pracy prezydenta Płocka, do której link podajemy poniżej?

[button href=”http://petronews.pl/echosonda-jak-oceniamy-prezydenta/” color=”green”]EchoSonda: Jak oceniamy prezydenta?[/button]Książkę otrzyma osoba, która odpowie prawidłowo jako pierwsza. Prosimy o podanie prawdziwego adresu e-mail przy wpisywaniu odpowiedzi w komentarzu – jest to niezbędne do odebrania nagrody.

Przypominamy również, że z naszej Biblioteczki wciąż można wybierać sobie tak fajne książki, jak np. „A nie mówiłam” Katarzyny Grocholi czy… „Quo vadis” :)

[button href=”http://petronews.pl/biblioteczka-petronews-cz-2/” color=”green”]Biblioteczka PetroNews – upoluj sobie książkę![/button]

12.10.2013
Niestety, konkurs okazał się dla Was za trudny. Wkrótce wymyślimy coś łatwiejszego :)

Opis książki za: empik.com

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

 1. Paweł says:

  12 kobiet

 2. Kamil says:

  17

 3. Ciapciaczek says:

  Może 2 kobiety :) Bo kto wie, czy Tom Tom nie jest kobietą? ;)

 4. Krzysiek says:

  8 KOBIET! :)

 5. Dariusz says:

  10

 6. Krzysiek says:

  1 kobieta

 7. Michał says:

  11

 8. Izabella says:

  11

 9. Izabella says:

  1 kobieta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU