REKLAMA

Konkurs: Do wygrania cztery karnety na Polish Hip-Hop Festiwal 2013

REKLAMA

W czwartek, 1 sierpnia, rozpoczyna się Polish Hip-Hop Festival 2013. Do Płocka przyjadą największe gwiazdy polskiej sceny hip-hopowej, a my mamy dla Was cztery karnety na to niezwykłe, muzyczne wydarzenie.

Pezet, Sokół i Marysia Starosta, Wzgórze Ya-Pa 3 oraz Gural to tylko kilku z artystów, którzy znaleźli się na pokaźnej liście gwiazd Polish Hip-Hop Festivalu w Płocku.

Docelowo Polish Hip-Hop Festival ma stać się największym w Polsce festiwalem, przedstawiającym kulturę hip-hop w pełnym spektrum. Impreza ma wyróżniać się od innych oraz mieć dynamiczny i różnorodny program. Pierwszego dnia festiwalu, czyli 1 sierpnia, odbędzie się 2. Bitwa Płocka (pierwsza miała miejsce w 2001 roku). Kolejne dni to koncerty największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej.

[button href=”http://petronews.pl/w-plocku-odbedzie-sie-polish-hip-hop-festival-znamy-juz-gwiazdy/” color=”red”]Przeczytaj także: W Płocku odbędzie się Polish Hip-Hop Festiwal[/button]

Wstęp na pierwszy dzień festiwalu, w trakcie którego odbędzie się Bitwa, będzie bezpłatny. Liczba miejsc jest jednak ograniczona. Natomiast drugi i trzeci dzień imprezy będzie biletowany. Karnety, w cenie 40 złotych, czekają w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki.My mamy dla Was cztery takie karnety. Co zrobić, aby je zdobyć? 

1. W komentarzu pod tym artykułem napisz fragment utworu hip-hopowego, który lubisz najbardziej. Uzasadnij swoją odpowiedź.
2. W odpowiednich polach wpisz swoje imię oraz adres mailowy, który jest niezbędny do wzięcia udziału w konkursie (a pozostaje tylko do naszej wiadomości).

Bilety otrzymają te osoby, które wg redakcji najlepiej uzasadnią swój wybór.

Uwaga! Konkurs trwa do środy, 31 lipca do godz. 20. Tego samego dnia poinformujemy zwycięzców o wygranej i o możliwościach odbioru nagród.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU