Kolejny maluszek ma już prawie całą kwotę na operację – dziękujemy!

REKLAMA

Nasi czytelnicy mają ogromne serca! A właśnie o pomoc w sprawie serduszka apelowaliśmy i w marcu, i w kwietniu. Najpierw dla malutkiej Wiktorii, która urodziła się z wadą serca, później dla Bruno, walczący o normalne życie z połową serduszka. W obydwu przypadkach można już powiedzieć o sukcesie!

O sukcesie akcji dla maleńkiej Wiktorii, która urodziła się ze zdiagnozowaną w czasie ciąży ciężką wadą serca pod postacią Tetralogii Fallota z atrezją zastawki tętnicy płucnej, już informowaliśmy.

Rodzice prosili o pomoc – ruszyły aukcje, zbierano fundusze przez wolontariuszy i portal pomocowy. Również PetroNews zaangażował się w nagłośnienie akcji – napisaliśmy o jej historii, aukcjach i spontanicznie dodaliśmy w miejscach reklamowych widgety do natychmiastowego przelewu na rzecz małej Wiktorii.

PowiązaneTematy

Mała Wiktoria ma już całą kwotę na operację!

Ten sam schemat zastosowaliśmy w przypadku Bruna – dwuletniego chłopczyka ze Słubic niedaleko Płocka, który urodził się jedynie z połową serca. Od samego urodzenia nieustannie jego życie jest zagrożone, przeszedł już parę operacji, ale potrzebuje jeszcze jednej.

Rodzice Bruno Drozda prowadzą zbiórkę na specjalistyczną operację, którą przeprowadzi prof. Edward Malec z Kliniki Uniwersyteckiej w Münster, jest on specjalistą od operacji na takich sercach.

Do końca zbiórki pozostało 6 dni, a brakuje już jedynie 1201,32 zł! Wierzymy, że i tę kwotę uda się dozbierać i chłopczyk, który już tyle wycierpiał, będzie mógł mieć przeprowadzoną operację. Wpłat możecie dokonywać na stronie Siepomaga.pl.

Dziękujemy wszystkim, którzy okazują swoje wsparcie!