REKLAMA

Kolejny maluszek ma już prawie całą kwotę na operację – dziękujemy!

REKLAMA

Nasi czytelnicy mają ogromne serca! A właśnie o pomoc w sprawie serduszka apelowaliśmy i w marcu, i w kwietniu. Najpierw dla malutkiej Wiktorii, która urodziła się z wadą serca, później dla Bruno, walczący o normalne życie z połową serduszka. W obydwu przypadkach można już powiedzieć o sukcesie!

O sukcesie akcji dla maleńkiej Wiktorii, która urodziła się ze zdiagnozowaną w czasie ciąży ciężką wadą serca pod postacią Tetralogii Fallota z atrezją zastawki tętnicy płucnej, już informowaliśmy.

Rodzice prosili o pomoc – ruszyły aukcje, zbierano fundusze przez wolontariuszy i portal pomocowy. Również PetroNews zaangażował się w nagłośnienie akcji – napisaliśmy o jej historii, aukcjach i spontanicznie dodaliśmy w miejscach reklamowych widgety do natychmiastowego przelewu na rzecz małej Wiktorii.

Mała Wiktoria ma już całą kwotę na operację!

Ten sam schemat zastosowaliśmy w przypadku Bruna – dwuletniego chłopczyka ze Słubic niedaleko Płocka, który urodził się jedynie z połową serca. Od samego urodzenia nieustannie jego życie jest zagrożone, przeszedł już parę operacji, ale potrzebuje jeszcze jednej.Rodzice Bruno Drozda prowadzą zbiórkę na specjalistyczną operację, którą przeprowadzi prof. Edward Malec z Kliniki Uniwersyteckiej w Münster, jest on specjalistą od operacji na takich sercach.

Do końca zbiórki pozostało 6 dni, a brakuje już jedynie 1201,32 zł! Wierzymy, że i tę kwotę uda się dozbierać i chłopczyk, który już tyle wycierpiał, będzie mógł mieć przeprowadzoną operację. Wpłat możecie dokonywać na stronie Siepomaga.pl.

Dziękujemy wszystkim, którzy okazują swoje wsparcie!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU