REKLAMA

Kierowcy po Płocku: Oto przyczyna zdarzeń na „dzwonie” [FILM]

REKLAMA

Rondo Wojska Polskiego, choć zaopatrzone w sygnalizację świetlną i sekundniki, jest świadkiem wielu kolizji i wypadków. Przyczyny tego opisywaliśmy wielokrotnie, a nasz czytelnik nagrał „wzorcowy” negatywny przykład zachowania na tym rondzie.

Zdarzenie, przesłane przez naszego czytelnika, miało miejsce 11 grudnia około godz. 19.30, jednak podobne możemy zarejestrować obojętnie którego dnia i godziny.

Kierowca osobówki, nie zważając na czerwone światło, ani na to, że jedzie pasem do jazdy na wprost, postanowił skręcić w lewo, w kierunku mostu. Podjechał więc na czerwonym świetle do krawędzi jezdni, poczekał aż przejechały samochody z ul. T. Mazowieckiego w kierunku mostu i skręcił na czerwonym świetle w lewo.

Zauważyliście podobne zachowania kierowców w tym miejscu?Jeśli zarejestrowaliście podobne zdarzenia na terenie Płocka i powiatu płockiego, dajcie nam znać – będziemy publikować takie filmy, aby zwrócić uwagę na problem nieprawidłowego zachowania kierowców na drogach. Filmiki możecie przesłać w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku lub np. wysyłając link na nasz KONTAKT do filmu zamieszczonego na wetransfer.com.

Kierowcy po Płocku: Bezczelność o poranku [FILM]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 17

 1. Osa says:

  Nie dość że z pasa do jazdy na wprost to jeszcze na czerwonym, takie dzbany powinny z automatu tracić prawko!

 2. Wiadukty says:

  Wiadukty. Tam są potrzebne wiadukty.

 3. dzwon says:

  Na drodze kto szybko robi, ten ma za chwilę…bum ! Zasada jest taka : Nigdy nie wierz kobiecie…jak w piosence ! Są jeszcze ludzie co kolorów nie odróżniają, a samochodami jeżdżą Więcej myślenia Panowie i Panie, a stłuczek nie będzie !

 4. dzwon says:

  Na drodze kto szybko robi, ten ma za chwilę…bum ! Zasada jest taka : Nigdy nie wierz kobiecie…jak w piosence !

 5. Michal says:

  Jechałem na starej gwardii ludowej koło straży pozarnej mialem zielone na gościu z przemysłowej na czerwonym skręca w lewo i nie patrzy że ma czerwone żebym nie jechał z dzieckiem to przyjechał bym w niego niech traci prawko i zniżki na oc

 6. Ja says:

  Przyczyna tkwi w tym , że najpierw wjeżdża na zielonym świetle, a dalej ma czerwone. Myśląc, że obowiązuje go poprzednie zielone jedzie dalej nie zwracając uwagi na to, że powinien zatrzymac sie na czerwonym. Cała filozofia. Więcej uwazności, myslenia i obserwacji sygnalizacji świetlnej i nie będzie wypadków. Ludzie jeżdżą na pamięć ;-(

 7. Lysy says:

  A gdzie jest ta przyczyna ?

 8. Kierowca says:

  Zwrócić uwagę? A co to da chyba żeby potem zajeżdżał drogę nagrywającemu i wymuszał na nim gwałtowne hamowanie a moście. Tam to jest codzienność zwłaszcza skręt w kierunku mostu. Co drugi cykl świateł ktoś się wpier…. La zwłaszcza gdy są korki. Że tam nie ma kamer które rejestrują przejazd na czerwonym.

 9. Anonim says:

  czerwone a ta kórwa próbuje wjechać

 10. Olo says:

  Tylko guma i wąskie drzwi!!

 11. ***** *** says:

  Trzeba było wysiąść i zwrócić uwagę a nie każdy tchórz anonimowo wysyła filmik na policję i do gazety a w majtkach kupa. Nakupowali sobie wieśniaki kamerek po 30zl i się chwalą

  • Alutech says:

   Chcesz nam tutaj wmówić, że należy ganiać na skrzyżowaniu takiego gamonia???

   Nazwij mnie wieśniakiem, ale dzięki takiej właśnie kamerce, przez ostatnie 3 lata 4 gości przesiadło się do komunikacji miejskiej.
   I wysyłam tylko rażące naruszenia przepisów.
   Pozdrawiam

  • gjf says:

   PRAWIDŁOWO – tacy kierowcy tworzą zagrożenie nie tylko sobie, ale też innym, nie powinni poruszać się po drogach, do takich lepiej nie podchodzić, bo to może spotkać się z agresją osoby w szale zakupów

  • ubawiony says:

   Z komentarza członka gwiazdkowego bije taka głupota i porostactwo, że aż musiałem otworzyć okno i pokój przewietrzyć, aby się nie zarazić.

  • Kicz says:

   No tak i szarpać się z debilem, który kolorów nie rozróżnia… on to nie robił z powodu zagapienia, tylko własnej głupoty… bo 5 min szybciej w Leroy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU