REKLAMA

Kierowcy po Płocku: Bezczelność o poranku [FILM]

REKLAMA

Otrzymaliśmy kolejny filmik od naszego czytelnika, który zarejestrował niebezpieczne zachowanie kierowcy. Wyprzedzał na przejściu dla pieszych, mając ograniczoną widoczność.

Do zdarzenia, które zarejestrował nasz czytelnik, doszło 1 grudnia br. wczesnym porankiem.

– Przesyłam wam nagranie na którym widać zniecierpliwionego kierowcę samochodu marki Audi. Kierowca ten postanowił wyprzedzić mnie na przejściu dla pieszych i to w miejscu z ograniczoną widocznością (zaparkowane auta po obu stronach jezdni). Sytuacja miała miejsce na Podolszycach Południowych, przy piętrowym parkingu – wyjaśnia płocczanin.

Jeśli zarejestrowaliście podobne zdarzenia na terenie Płocka i powiatu płockiego, dajcie nam znać – będziemy publikować takie filmy, aby zwrócić uwagę na problem nieprawidłowego zachowania kierowców na drogach. Filmiki możecie przesłać w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku lub np. wysyłając link na nasz KONTAKT do filmu zamieszczonego na wetransfer.com.Kierowcy po Płocku: Nie będę czekał i już! [FILM]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 32

 1. Kibol says:

  Podobnie jest na rondzie dzwon, gdzie osoby skręcają ze środkowego pasa w prawo jak ktoś stoi na prawym… ale co tam zawsze to 3 minuty do przodu, a że ktoś to może życiem przypłacić to już nieważne!

 2. Mario says:

  Ewidentnie kierowca bmw jedzie na godz. 6:00 do pracy, a kierowca Audi jest na godz. 5:00 już spóźniony.

 3. HelloElo says:

  Widać, że niektóre osoby komentujące (ewidentny brak wyobraźni) niewiedzą jak mało potrzeba aby doprowadzić do tragedii… Może zacznijmy jeszcze bić brawo kierowcy który świadomie doprowadził do tak niebezpiecznej sytuacji…Śmiać mi się chcę z ludzi hejtujacych osobę która udostępniła nagranie. Jechał wolno? Najlepiej jakby zap……ł na tym progu zwalniającym ruch przed pasami i zgubił zawieszenie. Heh gdzie logika?

  • xxx says:

   jeśli czeka i zbiera ludzi po drodze jak ktoś napisał, to może zatrzymać się 10m od skrzyżowania i nie stwarzać zagrożenia, jeśli to nie prawda to faktycznie duży błąd drugiego kierowcy. Pewnie jak jadą do roboty o tej samej porze, to często się widzą, także ciężko stwierdzić, czy może wina nie jest po obu stronach

 4. Mario says:

  Witam, jestem świadkiem podobnych sytuacji codziennie w tym miesjcui , pan z auto który udostępnił film niech udostępni filmy z dni poprzednich lub następnych to wytłumaczy od razu zachowanie kierowcy który jest na filmie. Pan codziennie zatrzymuje się na przejściu dla pieszych zabierając kolegów do pracy blokując tym przejazd innym kierowcom, na filmie widać że koledzy jeszcze nie czekali więc kierowca nie wiedział co zrobić, gdy wychamowal do 0 pojazd za nim lub następny zaczął trąbić, kierowca audi którego widać na filmie poszedł bokiem pojazdu filmowca i wtedy ten ruszył. Gdyby nie klaksony innych kierowców ten na pewno stał by na pasach i czekał na kolegów. Sytuacja jest notoryczna a nikt nie będzie stał i czekał. Ma Pan miejsce na zatrzymanie przy wjeździe do garażu podziemnego zaraz za zaparkowanym na filmie aucie dostawczym. Nie popieram takiego zachowania bo to jest droga osiedlowa ale jak Pan wstawia urywek filmiku to następnym razem niech wyślę pan całość

  • Jeśli to prawda to zmienia postać rzeczy.. says:

   .

  • Jareks says:

   Nie znam sytuacji z autopsji. Niestety od razu nasunęło mi się skojarzenie, że gościu przysnął przed wjazdem na ulicę z pierwszeństwem. Takie szoferskie przeczucie.
   Niestety. Ale jak trzeba być bezczelnym, żeby blokować ruch rano, gdy ludzie do pracy się spieszą, prowokować ich swoim postępowaniem za kierownicą i jeszcze film z kamerki wysyłać do redakcji!!!
   Właśnie, STOP CHAM, to jest zwykły prosty Cham i na dokładkę zadufany w sobie. Takich mamy kierowców niestety.
   ZERO EMPATII w nich.

 5. daro says:

  przecież jest na osiedlu, to ma dynamicznie jeździć? Opanujcie się gimbzy

 6. Strażak says:

  Pozdrawiam wszystkich którym się tak śpieszy o poranku… również komentujących…czy myślicie że skrobanie ofiar z asfaltu to moje hobby…?

  • Kangurek siampa says:

   Przy prędkości max 20km/h to raczej nie było by co skrobać, za to idiocie jadącemu z naprzeciwka mógłbyś pokazać jak się skrobię ale szyby

 7. Cukier says:

  Jak jeździ jak pi*da to się dziwi że wyprzedzają

 8. Majster says:

  Czyżby autor nagrania jadący BMW poczuł się urażony, że został wyprzedzony przez Audi? :)

 9. Słodzik says:

  Jak jedzie jak pi_zda to o…

 10. Anonim says:

  Autorowi nagrania raczej nie chodzilo o to, że „został wyprzedzony”, tylko o to, że wyprzedzający doprowadził do bardzo niebezpiecznej sytuacji w ruchu lądowym wyprzedzając tuż przed przejściem dla pieszych. Co prawda na nagraniu widać powolną jazdę nagrywającego, lecz mogło to być wynikiem słabej widoczności na przejściu dla pieszych, spowodowaną zaparkowanymi samochodami po obydwu stronach jezdni. Dodatkowo było ciemno i ślisko, szklanka na jezdni (pamiętam ten dzień, trzeba było skrobać szyby) – widać to z resztą na nagraniu.

 11. Heniek says:

  Jedziesz jak ciota a pozniej placzesz i donosisz ze cie wyprzedzil. Tfu

 12. Znafca says:

  Pięknie pan co nagrał udowodnił swoją również winę zbyt mało dynamicznej jazdy za takie coś nie zdaje się egzaminu w WORD-zie. Widać celową i umyślną złośliwość tego kierowcy. W pewnym momencie widać jakby miał wysiąść i pchać ten pojazd. Do policji się nie dostał, a całe życie był konfidentem w szkole i w pracy to teraz szeryfem się zrobił i filmiki nagrywa. Typowy zawistny człowiek, który niczego się w życiu nie dorobił to zazdrości innym. Człowiek wyjdzie ze wsi, ale wieś z niego nie wyjdzie. Przestańcie takich złośliwców publikować. Większość tych filmów nie przedstawia całego zdarzenia, a to pewnie kontynuacja sąsiedzkich złośliwości.

  • No właśnie taki z ciebie znaFca says:

   nie ma czegoś takiego jak mało dynamiczna jazda w nocy, po sliskiej oblodzonej osiedlowej uliczce.
   Własnie takie bezmózgi cos tam usłyszą o spowalnianiu ruchu i dynamicznym włączaniu do ruchu i myślą, że mogą bezrefleksyjnie stosowac to jak u siebie na polu .

   • Znafca says:

    Ciekawe czy ten co nagrywał miał bieżnik na obuwiu zimowy bo jeszcze stopa z pedału hamulca by się ześlizgnęła albo że nie oślepuł go spadający meteor widać że kierowca ma ekstremalne i nadzwyczajne okoliczności drogowe. Widać że cała rodzina zaangażowana do pisania broniących komentarzy na forum tego kierowcy furmanki.

 13. Prawdziwy Polak says:

  Jedzie jak dziad bo czeka aż mu na gaz przeskoczy. Janusz przecież nie będzie piłował na benzynie

 14. Gggh says:

  Nie dość że jeździ jak stary dziad to jeszcze donosi. Ubek jakiś?

 15. Volvo says:

  Wcale nie dziwię się gościowi z audi. Ludziom się spieszy a ten jedzie jak by się zesrał. Jeżdżą jak by byli na spacerze,a potem korki.

 16. Obserwator says:

  Bo kierowca Audi to gorszy? Żebyście wiedzieli jak te patusy z BMW jeżdżą… To dopiero porażka…

 17. Ja xx says:

  Tytuł to raczej konfident o poranku

 18. Anonim says:

  Nic dziwnego jak jedziesz jak przyglup

 19. Pirat says:

  Ten co nagrał i wysłał ten filmik to też jechał rano zaspany jak ciota. Widać że konfident.

  • Szkoda, że cwel z kAłdi nie przyjebał w auto wyjeżdzające z przeciwnej strony says:

   to by sie miszcz kierownicy nauczył jakby mu sie jego próchno rozsypało :-D

 20. Alex says:

  Wyprzedził ? Ano wyprzedził… A kto nie wyprzedza maruderów. O 5 rano to sie jeszcze spi !

 21. Kkb says:

  Co za akcje, horror!! A tak na serio, to dobrze, że w Płocku nie ma linii tramwajowej, bo wtedy lokalni drajwerzy by już totalnie zwariowali……

 22. heh says:

  ten co z drugiej strony wyjechał też idiota

 23. seamoon says:

  Hmmm a może to mieszkańcy podolszyc tak jeżdżą?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU