REKLAMA

Kiedy ruszą rowery miejskie ORLENU? Jest dobra wiadomość

REKLAMA

W ubiegłym roku system Płockiego Roweru Miejskiego wzbogaciło 250 rowerów w 25 lokalizacjach, które sfinansował PKN ORLEN. Otrzymaliśmy informację, że umowa Koncernu z Nextbike będzie kontynuowana także w tym sezonie.

Przypomnijmy, PKN ORLEN w 2020 roku wyposażył Płocki Rower Miejski w dodatkowe 250 rowerów w 25 lokalizacjach. Użytkownicy jednośladów, w ramach systemu miejskiego, mieli więc do dyspozycji łącznie ponad 500 rowerów na ponad 56 stacjach, zlokalizowanych zarówno w Płocku, jak i na obrzeżach miasta po lewobrzeżnej stronie Wisły oraz w pobliskim Łącku, Słupnie i Liszynie.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, w tym sezonie umowa ORLENU z firmą Nextbike również była procedowana, a w porównaniu do ubiegłorocznej umowy nie będą wprowadzane jakieś znaczące różnice. Obie firmy porozumiały się, gdyż już dzisiaj rozpoczął się montaż rowerów na poszczególnych stacjach. Szczegóły zostaną przekazane jeszcze w tym tygodniu.

Stacje rowerowe PKN ORLEN są w pełni kompatybilne z istniejącym systemem miejskim. Pojazdy pobrane z innych lokalizacji można więc pozostawić w dowolnych terminalach ORLEN na terenie miasta i odwrotnie. Wypożyczanie odbywa się również na tych samych zasadach finansowych i za pomocą obecnie funkcjonujących aplikacji miejskich.Rower miejski ORLENU już działa [FILM, ZDJĘCIA]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 10

 1. Lucek says:

  jego zabawki to może zrobić co się podoba. Jak ze sklepem. Mój kram i moja sprawa. obcym NIC do tego.
  Djhh – pokaż mi inne miasta w Polsce gdzie biznes tak wspiera samorząd…?

  • Ty żartujesz czy jesteś z Orlę ? says:

   Popatrz sobie na przykłady najbogatszej gminy tj. Kleszczowa. Potem Bełchatów, Lubin itd.
   Zamiast łożyć setki mln € na zaspokajanie ego kaleki to możnaby spożytkowac to wiele lepiej.

   A ogólnie to możnaby zacząć od drobnego gestu w stronę płockich kierowców i obniżyc troche cenę najdroższego paliwa w Wolsce, bo troche wstyd o tym opowiadac ludziom z innych części Wolski….

 2. Jaga says:

  Decyzja była zależna od rozmów dotyczących umowy sponsorskiej z Wisłą Kraków. Widocznie zostało parę złotych na i rowery będą

 3. A Tfu says:

  Mój Orlen taki piękny…

 4. daniel says:

  czyli odpowiedzi na pytanie kiedy nie ma? moze ruszą w pazdzierniku?

 5. kierowca MPK says:

  Djhh – obłudę to sieje ten co się bawi w hejnalistę płaczka . Łysy kabel robi szum, a mógłby lepiej ulice zrobić w kierunku Białej, bo strach się tamtędy jeździ. Wstyd jaką wizytówkę robi. gospodarz kurna z lansem w social mediach czego to nie robi.

 6. ubawiony says:

  Jak zwykle zwarci i gotowi, byle sobie ulżyć :)

 7. +++ says:

  Już po trzech miesiącach podjęli decyzję… Jak zawsze w tej „firmie”..

  • Djhh says:

   Wiadomo PKN. Ale przecież jeszcze kilka tygodni temu odsyłał ludzi do urzędu miasta bo chciał się wycofać. A teraz łaskawy Pan da rowery dla Płocka. Obłuda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU