REKLAMA

Jakie będą miasta przyszłości? Zobaczycie na kongresie SMART w Płocku

REKLAMA

Jak będą wyglądały nasze miasta w przyszłości? W jaki sposób będziemy się komunikować? Jak będziemy się poruszać? Na te i inne pytania odpowiedź poznamy podczas Kongresu SMART – Inteligentne miasta, który już niebawem odbędzie się w Płocku.

Już 4 kwietnia w Płocku, odbędzie się Kongres pod nazwą „Miasto przyszłości”. Kongres SMART – Inteligentne Miasta to wydarzenie, które wpisało się już w kalendarz ważnych wydarzeń poświęconych tematyce inteligentnych rozwiązań dla miast i regionów.

PowiązaneTematy

logo_smartJako prelegenci do Płocka przyjadą: Andrzej Brzozowy – współautor Krajowej Polityki Miejskiej 2023, Kazimierz Żurek – konsultant The Keryx Group, Tomasz Korczyński – Counsel, Co-Head of the PPP Practice – Dentons Europe Oleszczuk sp. k., Iga Kamocka – Koordynator Projektów – Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Maciej Łaski – p.o. Dyrektora Departamentu Promocji i Współpracy Zagranicznej, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Rejestracji na wydarzenie można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej inteligentne-miasta.eu. Wydarzenie rozpocznie się 4 kwietnia o godz. 9 w Zespole Konferencyjno-Bankietowym Orlen Administracja przy ulicy Chemików 7.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.