REKLAMA

Jak znaleźć się na Kubie bez wyjeżdżania z Płocka?

REKLAMA

W ostatnich dniach sierpnia płocczanie będą mieli okazję na chwilę przenieść się na wyspę, która jest gorąca jak wulkan. Egzotyczny piknik w kubańskim klimacie dla mieszkańców organizuje Płockie Stowarzyszenie Przyjaciół Książki i Bibliotek oraz Książnica Płocka.

28 sierpnia w Filii nr 8 Książnicy Płockiej odbędzie się Kubański Piknik Rodzinny. Podczas imprezy będzie można między innymi wziąć udział w spotkaniu z ambasadorem Kuby w Polsce Jorge Marti Martinezem i obejrzeć występ taneczno-wokalny rodowitej Kubanki Yenny Torres z zespołem.

– Przed piknikiem zapraszamy do Galerii Wisła, gdzie od 1 sierpnia prezentowana jest autorska wystawa fotograficzna Ryszarda Sobolewskiego „Kuba – perła Antyli”, która wprowadzi nas w klimat tej malowniczej wyspy – zachęcają organizatorzy.

W programie pikniku także „partyjka” gry w domino, nauka gorącej kubańskiej salsy, prezentacja Kuby i występ dzieci uczestniczących w wakacyjnych zajęciach „Wirtualna podróż marzeń”. Do dyspozycji uczestników imprezy będzie też strefa plastyczna. Będzie też można wykazać się w zawodach sportowych i konkursach z nagrodami.

Kubański Piknik Rodzinny honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Płocka oraz Ambasador Republiki Kuby. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Wakacyjny BOOKiet Przygód” Płockiego Stowarzyszenia Przyjaciół Książki i Bibliotek i Książnicy Płockiej dofinansowanego przez Fundusz Grantowy dla Płocka.Miejsce: Filia nr 8 Książnicy Płockiej ul. Walecznych 20 (budynek Szkoły Podstawowej nr 23)

Czas: 28 sierpnia godz. 16.00-18.30

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU