Wiosna i lato to czas, kiedy chcemy wyglądać perfekcyjnie. Nosimy coraz lżejsze ubrania i denerwują nas fałdki, które wypływają tu i tam. Zaczynamy poszukiwania cudownych diet i suplementów, bardzo często wpływających negatywnie na nasze zdrowie. Jest jednak bardzo prosty i bezpieczny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów i odtrucie organizmu.

Detoks Fonowym Zapisem Rezonansu usuwa wszelkiego rodzaju nagromadzone złogi, reguluje pracę poszczególnych organów i wagę ciała. Jest to najbezpieczniejszy i najbardziej komfortowy sposób na odtrucie organizmu.

twoj_eden (10)Każdy, kto chce wyglądać pięknie i być zdrowym, powinien raz w roku przeprowadzić detoks. Poprawia się wówczas nie tylko nasze zdrowie i spada waga, ale również nasza skóra, włosy i paznokcie wyglądają pięknie. Musimy pamiętać o tym, że efekty zabiegów kosmetycznych są uzależnione od kondycji naszego organizmu. Im bardziej jest on zatruty, tym szybciej się starzejemy i widać to w pierwszej kolejności na naszej skórze. Jeśli zadbamy o ten aspekt, rezultaty zabiegów kosmetycznych będą spektakularne.

W gabinecie „TWÓJ EDEN” stosujemy również prastarą terapię oczyszczania jajem. Wiele osób nigdy nie spotkało się z tego rodzaju zabiegami, ale ci, którzy z nich skorzystali, doświadczyli zbawiennych efektów terapii.

Zabiegi wyleczyły już wiele osób z depresji, lęków, nerwic, bezsenności i bólu.

Bardzo dobre i szybkie rezultaty uzyskujemy u dzieci, które np. boją się ciemności czy mają problemy emocjonalne. Zabieg zbija gorączkę, leczy stany zapalne oraz wspomaga leczenie wielu chorób, z którymi nie zawsze radzi sobie konwencjonalna medycyna. Pomaga chorym na nowotwory w walce z chorobą, nie kolidując z leczeniem farmakologicznym. Jest w pełni bezpieczny, naturalny, przyjemny dla klientów i nie ma (jak niektórzy sądzą) nic wspólnego z magią.

twoj_eden (30)Zapraszamy!

Twój Eden
ul. Kochanowskiego 20
09-402 Płock
tel. 607-372-816
edenplock.pl

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji