REKLAMA

Innowacyjne karty płatnicze w Vistula BS

REKLAMA

vistula_bank_logo_male

Vistula Bank Spółdzielczy udostępnia produkty kartowe, skrojone na miarę potrzeb klientów tak, aby każdy mógł dobrać coś dla siebie.

PowiązaneTematy

W ostatnim roku zostały wprowadzone następujące rodzaje kart:

  • Visa Instant Issue to karta dla ludzi ceniących czas, potrzebujących rozwiązań dostępnych od ręki. Dzięki niej, klient zakładając rachunek w banku lub wnioskując o wydanie karty może wszystko zrealizować w ciągu jednej wizyty, na miejscu, bez zbędnego oczekiwania na PIN lub produkcję spersonalizowanego plastiku. Po odejściu od okienka może od razu udać się do sklepu i korzystać z wygody, jaką daje karta płatnicza. Karta jest wydawana na rok, a po tym czasie klient odbiera pocztą kartę z już wytłoczonym imieniem i nazwiskiem posiadacza. Proste i wygodne.
  • Visa PAY WAVE / Master Card PayPass to karty zbliżeniowe, działające w systemie VISA/MC, umożliwiające tradycyjne płatności, wypłaty w bankomatach, płatności internetowe oraz płatności zbliżeniowe (VISA do 30 zł bez PIN, powyżej 30 zł z PIN, Mastercard do 50 zł bez PIN, powyżej 50 zł z PIN). Szybko i dokładnie.
  • Karta kredytowa VISA to nowoczesny, bezpieczny i uniwersalny środek płatniczy, zapewniający stały i szybki dostęp do pieniędzy. Oferta tej karty skierowana jest do osób ceniących komfort, prestiż, swobodę finansową, a także bezpieczeństwo. Umożliwia pożyczanie pieniędzy do 51 dni bez odsetek (za darmo) przy następujących warunkach: minimalna spłata to tylko 3%, minimum 40 zł, maksymalny limit do 50.000 zł, wydanie i wznowienie bez opłat, niska opłata roczna, która może być niepobierana w wypadku spełnienia limitu obrotu. Kartą można również bezpiecznie płacić w Internecie lub w sytuacji awaryjnej pobierać pieniądze z bankomatu. Niezastąpiona przy nieplanowanych wydatkach.
  • VISA STICKER PAY WAVE – naklejka zbliżeniowa służy do regulowania płatności bezgotówkowych, zarówno w punktach tradycyjnych, jak i internetowych. Dzięki mniejszemu wymiarowi oraz możliwości przyklejenia karty np. do telefonu, nie musimy pamiętać za każdym razem o portfelu. W dzisiejszych czasach portfela czy kluczy zdarza się zapomnieć, telefonu komórkowego prawie nigdy. Co więcej, teraz można z portfela świadomie zrezygnować. Płacenie kartą zbliżeniową jest szybsze, wygodniejsze, bezpieczniejsze, zapewnia większą kontrolę nad wydatkami niż płacenie gotówką. Ponadto, przyklejając kartę do telefonu, można używać funkcji lokalizacji lub po prostu w wypadku chwilowego zagubienia urządzenia do niego zadzwonić. Kartą zbliżeniową można płacić we wszystkich terminalach wyposażonych w czytniki zbliżeniowe (do 50 zł bez użycia PIN, powyżej 50 zł z PIN) oraz w Internecie przy użyciu funkcji 3d Secure.

karta_vistulaPonadto, bank obserwuje rozwój technologii kartowych, szczególnie HCE (HOST CARD EMULATION), która będzie umożliwiać płacenie telefonem pracującemu zgodnie z NFC, bez fizycznej obecności karty. Jest to rozwinięcie kierunku, zapoczątkowanego przez naklejkę zbliżeniową VISA. Rozwiązanie to, oferujące dodatkowe zabezpieczenia (zależne od telefonu) ma szanse być dużo bardziej bezpiecznym rozwiązaniem niż używanie zwykłej karty i nieporównywalnie bezpieczniejszym niż korzystanie z płatności gotówkowych. Co więcej, poziom dodatkowego bezpieczeństwa będzie mógł być definiowany przez użytkownika telefonu. Transakcje powyżej 50 zł, niezależnie od ustalonych poziomów, będą podlegały weryfikacji kodem PIN na pinpadzie w trakcie płatności.

Karty Vistula Banku Spółdzielczego to szybki, bezpieczny dostęp do Twoich pieniędzy, wypłaty z bankomatów, możliwość płacenia zbliżeniowo i w Internecie. Posiadacze naszych kart płatniczych bez prowizji wypłacą pieniądze z ponad 4000 bankomatów w całej Polsce (Zrzeszenia Banku BPS S.A., SGB Bank S.A., BGŻ S.A. oraz Kredyt Bank S.A.).Nie posiadasz jeszcze naszych kart, nie czekaj dłużej, przyjdź do Vistula Banku Spółdzielczego!

W przypadku kradzieży lub zgubienia karty dokonasz natychmiastowego jej zastrzeżenia w każdym oddziale Banku lub telefonicznie pod numerem (86) 215 50 50 (serwis Banku BPS S.A. jest czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu).

vistula1