REKLAMA

Idzie jesień, motocykle do garażu. IV Zakończenie Sezonu Motocyklowego w Płocku

REKLAMA

Swój udział w wydarzeniu utworzonym na popularnym portalu społecznościowym zapowiedziało ponad 1200 osób. Nawet jeżeli wszystkie osoby nie zjawią się przed Orlen Areną w sobotę, to na pewno można stwierdzić jedno – Zakończenie Sezonu Motocyklowego to już marka popularności.

Przed nami 4. edycja Zakończenia Sezonu Motocyklowego, które w tym roku odbędzie się 19 września w Płocku. – Przygotowujemy mnóstwo atrakcji dla motocyklistów, bo oni są bohaterami tego wydarzenia, ale także dla miłośników jednośladów, którzy przyjdą pod Orlen Arenę, aby być z nami tego dnia – mówiła nam Joanna Olejnik, płocka radna, a także motocyklistka. W rozmowie z nami wspominała także poprzednie edycje imprezy.

– Pierwsza była na Starym Rynku, potem na nadwiślańskiej plaży, ostatnio w 2014 roku przy Orlen Arenie, w tym roku w tym samym miejscu co poprzednio, bo to świetne miejsce, ogólnie dostępne dla płocczan, a motocykliści spoza naszego terenu łatwo tam trafią – tłumaczyła motocyklistka, a także jedna z organizatorek.Impreza rozpocznie się o godzinie 14 na Starym Mieście uroczystą mszą świętą. Tuż po niej, motocykliści wyruszą ulicami miasta w widowiskowej paradzie, aby potem świętować przy płockiej Orlen Arenie. Od godz. 15.30 przewidzianych jest mnóstwo atrakcji. A, że Płock stał się sławnym miastem wśród polskich motocyklistów, dzięki akcji pn. „Płock – Miasto przyjazne motocyklistom”, którą kilka miesięcy temu rozpropagował Maciej Kusiński, organizatorzy mają nadzieję, że motocykliści nie zawiodą i frekwencja będzie przynajmniej taka, jak w 2014 roku.

Gwiazdą wieczoru będzie rodzimy zespół Farben Lehre. Organizatorami są: Stowarzyszenie Ego Sum Via, Płockie Forum Motocyklowe – DOP oraz Miasto Płock.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU