I znów kolizja. Tym razem trzech aut

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zdaje się, że piątek 20 maja zostanie zapamiętany nie tylko jako ważny mecz dla Wisły Płock, ale i jako dzień kolizji czy wypadków. Tym razem czytelniczka donosi nam o kolizji, która miała miejsce na ul. Dobrzykowskiej.

20 maja w godzinach popołudniowych miał miejsce wypadek z udziałem trzech samochodów osobowych – renault, bmw i volkswagena.

– Do zderzenia doszło około godz. 15 – potwierdza rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem renault laguna, 45-letni mieszkaniec Płocka, jadąc od strony ronda w kierunku Radziwia, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem vw golf, którym kierowała 21-letnia mieszkanka powiatu płockiego. Golf został jeszcze z tyłu uderzony przez jadące za nim bmw, którym kierował 23-letni mieszkaniec pow. gostynińskiego. W wyniku zderzenia, kobieta kierująca golfem doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala, gdzie trwają jej badania. W miejscu zdarzenia ulica jest zamknięta dla ruchu. Utrudnienia mogą potrwać ok. 2 godzin tj. do godz. 18 – dodaje rzecznik płockiej policji.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji