REKLAMA

Gusta muzyczne płocczan

REKLAMA

Miesiąc temu zapytaliśmy Was za pomocą głosowania o muzyczne preferencje. Jakie są wyniki?

Z ponad 60 teledysków, zgłoszonych przez Was do głosowania, najwyższe noty otrzymały:
1. Jeden Osiem L – Kilka Chwil
2. Klub Zdesperowanych Romantyków – Miliony łez
3. Chiwas & Nowator – Za granicami kraju
4. Syn Prezydenta – Odtrucie
5. Jeden Osiem L – Jak Zapomieć
6. Lao Che – Kniaź
7. Braz – Świat potrzebuje bomb
8. Syn Prezydenta – Wstyd
9. Nielegalni – Żyję w tych czasach
10. Shredlust – My Isolation.

PowiązaneTematy

No Content Available

Można z tego wysnuć wniosek, że płocczanie lubią rap i mocniejsze brzmienia, ale bardziej cenią sobie romantyczne utwory z tekstami, które zapadają w pamięć.

top_tel
A specjalnie dla Was, o kulisach powstania zwycięskiego klipu opowiedział autor muzyki do utworu „Kilka Chwil” – Toffson.

Cześć Krzysiek. Utwór który napisałeś wygrywa w zestawieniu płockich teledysków. Mógłbyś przybliżyć nieco kulisy powstawaniu tego klipu? Pamiętasz gdzie to nagrywaliście? Kto brał udział w nagraniu?

Kręciliśmy go we Wrocławiu dobrych kilka lat temu, razem z ekipą Grupa 13 Dariusza Szermanowicza. Pamiętam, że na planie było bardzo zimno. Ratowaliśmy się litrami kawy i gorącej herbaty. Jako, że do Wrocławia dotarliśmy dzień wcześniej i spać nam się jakoś nie chciało, podczas kręcenia klipu następnego dnia byliśmy mocno zmęczeni :) Plan zdjęciowy trwał jeden dzień. Na pierwszy ogień poszła Joasia Bicz. Jej ujęcia trwały bodajże najdłużej. Charakteryzacja, stroje, make up – dla nas trwało to wieki. Kwestie Łukasza poszły już gładko i późnym wieczorem maksymalnie zmęczeni wróciliśmy do Płocka.