REKLAMA

Galeria Wisła zaprasza na świętowanie Walentynek

REKLAMA

Za nieco ponad tydzień świętować będziemy Walentynki. Z tej okazji Galeria Wisła przygotowała kilka tematycznych niespodzianek.

„Kocha, lubi, kupuje…” to akcja, na którą zaprasza Galeria Wisła w przeddzień Walentynek, w sobotę, 13 lutego.

– Wystarczy tego dnia zrobić zakupy i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Promocji, aby mieć szansę na zdobycie słodkich prezentów. Do rozdania będzie ponad 150 nagród. Zakupy za kwotę 100 zł będą premiowane zestawem przepysznych muffinek, natomiast za zakupy za minimum 200 zł będzie można odebrać zestaw do zrobienia czekoladowego fondue – informuje Galeria Wisła.

Akcja trwać będzie w godzinach 12-18 lub do momentu wyczerpania zapasu gadżetów.

W tygodniu poprzedzającym akcję, w przestrzeni pod Wielką Kopułą Galerii pojawi się natomiast Romantyczny Ogród – specjalna, bezobsługowa strefa fotograficzna, w której będzie można robić pamiątkowe zdjęcia. Fotografie będzie można zgłosić do walentynkowych konkursów Galerii Wisła.– Okres okołowalentynkowy to dobry moment na skorzystanie ze specjalnych promocji, dzięki którym klienci Galerii mogą nabyć atrakcyjne produkty w bardzo korzystnych cenach. Promocje, zniżki i rabaty już czekają zarówno w sklepach, jak i w punktach usługowych galerii. Dzięki walentynkowym ofertom, każdy klient ma możliwość znalezienia odpowiedniego upominku dla ukochanej osoby. Warto również śledzić profile społecznościowe Galerii Wisła – dodaje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła.

Jak zapowiada, w lutym odbędą się też specjalne konkursy, w których wygrać będzie można atrakcyjne nagrody: karty podarunkowe do sklepów Galerii, nagrody rzeczowe, a nawet romantyczną kolację z dostawą do domu przygotowaną przez restaurację DĘBOWA.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU