REKLAMA

Festiwal undergroundowego hip-hopu w Płocku. To już 22. edycja Majuni

REKLAMA

Doskonała okazja do zabawy czeka płockich miłośników hip-hopu. W ramach Pikniku Europejskiego, odbędzie się festiwal Majunia, podczas którego usłyszymy między innymi Vidno i PIEKRNIKOWSKI. Na afterparty zagra KOVVALSKY z duetu K.O.D. i dyrektor artystyczny klubu Jasna 1.

Podczas Pikniku Europejskiego w Płocku odbędzie się 22. edycja imprezy Majunia. Hip-hopowy mikrofestiwal odbędzie się 14 maja br. w Zielonym Ogródku MOSiR w Płocku (pl. Dąbrowskiego 2a).

PowiązaneTematy

– W tym roku stawiamy na undergroundowy hip-hop. PIEKRNIKOWSKI będzie sączyć słowa swoją zmęczoną manierą do nieoczywistych hiphopowych bitów. Po takiej podróży zejdziemy na ziemię, a raczej do podziemia muzycznego razem z setem dj’skim BESKRES by Kamp!. Chłopaki z zespołu KAMP! słynący z nowego podejścia do muzyki elektronicznej, zabiorą nas do krainy romantic techno. Wieczór uzupełni dj i producent Vidno z Audiobaru, a dj Akaone namiesza w różnych gatunkach muzycznych – zapowiadają organizatorzy Majuni.

Impreza rozpocznie się o godz. 19 i potrwa do godz. 24. Bilety dostępne są w Bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10) lub na stronie internetowej POKiS oraz w Zachęcie (ul. Grodzka 9).

Po części koncertowej Majunii, odbędzie się afterparty w klubie „Dom Muzyki”. Gościem wydarzenia będzie KOVVALSKY z duetu K.O.D. i dyrektor artystyczny stołecznego klubu Jasna 1.Od 2004 roku na Majuni pasjonaci i słuchacze muzyki od jazzu, przez hip-hop do techno mają swoje małe święto. Edycja 2022 roku wraca na deski ogródka MOSiR po przerwie, spowodowanej pandemią.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 4

 1. raper z łancuchem says:

  novak, kovalski, vitkovski, kravczyk

 2. STN says:

  Sami wykonawcy o których nigdy nie słyszałem… mam nadzieję, że sprzedadzą 7 biletów i ten „festiwal” odwołają… piernikowski i kovalski… to raczej brzmi jak niedorozwinięte pingwiny z madagaskaru :)

  • Agata says:

   Odwołać to powinni niektórym dostęp do internetu… Naprawdę trzeba mieć smutne życie żeby życzyć niepowodzeń organizatorom imprez i liczyć na to, że festiwal się nie odbędzie :) Tak się składa, że to impreza ciesząca się powodzeniem i sprzedaż biletów idzie świetnie. Na szczęście inteligentni ludzie biorą udział w takich eventach, a nie ktoś kto pisze jak niedorozwinięty. I nie jak pingwin z Madagaskaru, bo nie ma co im ubliżać. Słyszałeś kiedyś o artystach niszowych i promowaniu kultury ambitnej? Jeśli nie to polecam się dokształcić i nie być ignorantem, bo to, że Ty o kimś nie słyszałeś to nie znaczy, że dani wykonawcy nie mają swoich odbiorców i to w dużej ilości. Ale no wiadomo Zenek w programie pewnie bardziej by Cię ucieszył ;)

  • Anonim says:

   Chyba Pan został zamieciony pod dywajik ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
 • %d bloggers like this: