Fakir, który utknął w szafie w NK Przedwiośnie. Co jeszcze w repertuarze?

REKLAMA

Film familijny, thriller, a może wyjątkowa komedia? Warto sprawdzić, co NoveKino Przedwiośnie przygotowało na najbliższe dni – każdy znajdzie coś dla siebie.

Co w trawie piszczy

Od piątku, 20 lipca, będzie można obejrzeć animację „Co w trawie piszczy”, w wersji z dubbingiem.

„Co w trawie piszczy” – Pasikonik Tonik jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Zakochany polny konik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela. Niestety nie znając jeszcze miejscowych „ układów ” daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem, mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swe błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej.

PowiązaneTematy

REŻYSERIA: Arnaud Bouron, Antoon Krings OBSADA: Ryan Nicolls

Sicario 2: Soldado

W repertuarze premierowo znajdzie się również thriller „Sicario 2: Soldado”, w wersji z napisami.

„Sicario 2: Soldado” – Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów. To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bo wiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

REŻYSERIA: Stefano Sollima OBSADA: Benicio Del Toro, Josh Brolin, Catherine Keener

Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie

Kolejną premierową propozycją jest „Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie”, w wersji z napisami.

„Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie” – Młody i przystojny fakir Aja opuszcza Indie, aby odnaleźć w Paryżu swojego ojca i przy okazji odwiedzić szwedzki sklep z meblami, o czym marzy od dziecka. Gdy wreszcie do niego trafia, od pierwszego wejrzenia zakochuje się w ślicznej Marie. Nadzieje na miłość rozwieją się, kiedy w wyniku szalonego zbiegu okoliczności Aja utknie w szafie i wyruszy w niesamowitą podróż przez Europę. Czy spryt, humor i odrobina magii pozwolą mu wrócić do Paryża i znów spotkać ukochaną?

REŻYSERIA: Ken Scott OBSADA: Barkhad Abdi, Erin Moriarty, Berenice Bejo

Sztuka kłamania

Od piątku, 20 lipca, na ekranach NK Przedwiośnie znajdzie się również komedia „Sztuka kłamania”, w wersji z napisami.

„Sztuka kłamania” – On – kapitan Neuville (Jean Dujardin), jest pozbawionym skrupułów, przebiegłym … tchórzem. Ona – Elisabeth (Mélanie Laurent), to szczera, rozważna i honorowa siostra niewinnej Pauline, czyli narzeczonej oficera. Pewnego dnia mężczyzna musi pilnie wyjechać, ale zapewniając ukochaną o swoim uczuciu, obiecuje, że będzie do niej często pisał. Niestety żaden jego list nigdy nie dociera do zrozpaczonej Pauline. Elisabeth postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i, podszywając się pod niesłownego Neuville’a, zaczyna pisać do porzuconej narzeczonej fałszywe wiadomości. Pewnego dnia kapitan niespodziewanie powraca do domu. W trosce o wrażliwe serce Pauline, Neuville i Elisabeth zmuszeni są brnąć w kolejne kłamstwa. Kobieta i mężczyzna prześcigają się się w coraz bardziej wymyślnych historiach, a ich finezja nie zna granic. W kłamstwach jednak łatwo można się pogubić.

REŻYSERIA: Laurent Tirard OBSADA: Jean Dujardin, Melanie Laurent, Noemie Merlant

Bajkoranki i Rodzinne Oglądanie

W sobotę, 21 lipca i w niedzielę, 22 lipca o godzinie 11 w ramach cyklu Bajkoranki, oraz w środę, 25 lipca o godzinie 14.40 w ramach Rodzinnego Oglądania, będzie wyświetlana animacja „Odlotowy nielot” w wersji z dubbingiem. Podczas bajkorankowych seansów odbędzie się losowanie nagród Happy Seats – bilety na seans w cenie 12 złotych. Bilety na Rodzinne Oglądanie kosztują 15 zł.

Odlotowy nielot

„Odlotowy nielot” – Podczas nauki fruwania ptaszek Ploey zostaje uprowadzony przez wiejskiego kocura. Aby przeżyć musi dotrzeć do Rajskiej Doliny, a następnie podjąć ważną życiową decyzję.

REŻYSERIA: Arni Asgeirsson OBSADA: Jamie Oram, Harriet Perring, Iain Stuart Robertson

Filmowe Lato

W lipcu oraz sierpniu w NK Przedwiośnie trwa Filmowe Lato. Od poniedziałku do piątku o godzinie 11 odbędą się wakacyjne pokazy filmów skierowanych do najmłodszych widzów. Na wybranych seansach NK Przedwiośnie zaprasza na konkursy Happy Seats z nagrodami dla dzieci.

Harmonogram seansów w dniach 20.07 – 26.07:

  • Piątek, godzina 11:00 – „Iniemamocni 2” w wersji z dubbingiem,
  • Poniedziałek, godzina 11:00 – „Cudowny chłopak” w wersji z dubbingiem,
  • Wtorek, godzina 11:00 – „Gnomeo i Julia: tajemnica zaginionych krasnali” w wersji z dubbingiem,
  • Środa, godzina 11:00 – „Kaczki z gęsiej paczki” w wersji z dubbingiem,
  • Czwartek, godzina 11:00 – „Piotruś Królik” w wersji z dubbingiem.

Bilety w cenie 15 złotych.

Ponadto w repertuarze:

  • animacja „Iniemamocni 2” w wersjach 2D i 3D w wersji z dubbingiem – Podczas gdy Bob Parr zmaga się z problemami wychowawczymi swoich dzieci, jego żona Helen, znana także, jako Elastyna, realizuje swe aspiracje, podejmując pracę w lidze antyprzestępczej;
  • animacja „Uprowadzona księżniczka” w wersji z dubbingiem – Ukochaną Remika porywa zły czarnoksiężnik, chłopak wraz z grupą zwierzaków wyrusza jej na odsiecz;
  • animacja „Odlotowy nielot” w wersji z dubbingiem – Podczas nauki fruwania ptaszek Ploey zostaje uprowadzony przez wiejskiego kocura. Aby przeżyć musi dotrzeć do Rajskiej Doliny, a następnie podjąć ważną życiową decyzję;
  • film familijny „Wyszczekani” w wersji z dubbingiem – Max, pracujący dla policji rottweiler, samotnik w typie macho, zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Niestety, zostaje tam wysłany wraz ze swym partnerem – człowiekiem, co rodzi mnóstwo zaskakujących i zabawnych;
  • film akcji „Drapacz chmur” w wersji z napisami – Weteran wojenny pełni funkcję ochroniarza wieżowców. Gdy wybucha ogień w jednym z najwyższych chińskich budynków, musi uratować swoją rodzinę i udowodnić, że to nie on jest za pożar odpowiedzialny.