REKLAMA

Duży sukces naukowy absolwenta płockiej uczelni

REKLAMA

Praca magisterska, napisana przez absolwenta Mazowieckiej Uczelni Publicznej Łukasza Żbikowskiego, zdobyła 2. miejsce w konkursie Agencji Rozwoju Przemysłu. W rywalizacji brali udział studenci i absolwenci uczelni zawodowych.

Łukasz Żbikowski zajął 2. miejsce w konkursie o nagrodę prezesa Agencji Rozwoju Przemysłu na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską, magisterską.

Konkurs skierowany był do studentów i absolwentów państwowych wyższych szkół zawodowych (uczelni zawodowych). Jego idea wpisuje się w założenia programu „Kadry dla przemysłu”, który realizuje Agencja Rozwoju Przemysłu.

Konkurs to efekt porozumienia, jakie ARP podpisała w marcu 2019 r. w Płocku ze Zgromadzeniem Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych. 4 listopada, podczas konferencji „Kadry dla przyszłości – kadry dla przemysłu”, zostały opublikowane wyniki konkursu.Łukasz Żbikowski zajął 2. miejsce w kategorii prac magisterskich w obszarze zarządzania przedsiębiorstwem w warunkach globalizujących się rynków. Absolwent Mazowieckiej Uczelni Publicznej jest autorem pracy „Zarządzane ryzykiem w instytucji finansowej na przykładzie banku PKO S.A. w powiecie płockim„. Promotorem pracy był dr Andrzej Jagodziński.

– Gdy zadzwonił do mnie doktor Jagodziński, byłem w szoku. Nie bardzo wierzyłem, że mam szansę, ale się opłaciło. To dla mnie wielka motywacja na przyszłość – komentuje swój sukces mgr Łukasz Żbikowski.

Warto dodać, że poza pamiątkowym dyplomem, laureat otrzyma wysoką nagrodę finansową w wysokości 2.500 zł.

fot. materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. ubawiony says:

  Do przypadkowego nikogo.

  A jaka kwota by się należała? Kwota może nie powala, ale ona nie była celem, którym było ukończenie studiów. Panowie wiedzą coś na temat kończenia studiów? Kasę się za to dostaje?

 2. Nikt says:

  Chciałbym być w czymkolwiek drugi w Polsce. 2500…..współczuję,żenada ,wstyd.Powodzenia młody człowieku. Mimo wszystko kochaj ten kraj.

 3. Artex says:

  A ja myślałem że wynalazł perpetum mobile. Takich śmiesznych prac są tysiące 🤣Po cholere pisać ciągle to samo.?!!!!

 4. Przypadkowy says:

  Wysokość nagrody nie powala, rodziny za to nie nakarmi. Wysokość nagrody mimo drugiego miejsca, to słabe poszanowanie dla wysiłku jaki należy włożyć w pracę naukową i badawczą. Pocieszeniem jest sam tytuł, bo to jest jednak zachęta do dalszego rozwoju naukowego, dla tych którzy mają zapał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU