Wyszogród doczeka się realizacji kluczowych inwestycji kanalizacyjnych, dzięki wsparciu przyznanemu w ramach Polskiego Ładu. W poniedziałek symboliczny czek władzom miasta przekazał minister Maciej Małecki.
Wiceminister Aktywów Państwowych Maciej Małecki przekazał 27 grudnia na ręce Burmistrz Wyszogrodu Iwony Gortat promesę w wysokości 900 tysięcy złotych, w ramach programu Polski Ład. Fundusze zostaną przeznaczone na inwestycje w zakresie kanalizacji.
W spotkaniu wzięła udział Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Wyszogród Barbara Dominikiewicz, Radna Paulina Sieklucka wraz z mieszkańcami, sekretarz Wioletta Dobrowolska oraz skarbnik Bogumiła Laskowska.
Przekazanie odbyło się na osiedlu Mickiewicza. To w tym rejonie między innymi ma być wykonana kanalizacja deszczowa. Inwestycje mają znacząco poprawić komfort życia mieszkańców.


















![Płoccy bibliotekarze zapraszają na Piknik Patriotyczny [WSTĘP WOLNY]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2025/09/Piknik-360x180.jpg)


![Autorytet czy kolega? Uczniowie szczerze o nauczycielach [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/06/staszic_nauczyciele-360x180.jpeg)

![„Czy studia są jeszcze potrzebne?” – młodzież ze Staszica rozmawia o przyszłości [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/05/staszic_studia-360x180.jpeg)





![Półkolonie na sportowo. Wakacje z Fundacją ORLEN [FILM, ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2025/08/futbolgang2025-12-360x180.jpg)
















