REKLAMA

Drifting ponownie w Płocku

REKLAMA

Polska Federacja Driftingu ogłosiła terminy i miejsca, w których odbędą się poszczególne rundy tegorocznych Mistrzostw Polski Driftingu. Na liście nie zabrakło naszego miasta. W czerwcu czekają nas dwa dni motoryzacyjnych emocji.

Płock z motoryzacją ma wiele wspólnego. W naszym mieście odbywał się trzykrotnie Rajd Orlen, który ściągał do Płocka tysiące kibiców. W zeszłym roku, wokół Orlen Areny rozgrywał się po raz pierwszy jeden z etapów Driftingowych Mistrzostw Polski. Organizatorzy poszli za ciosem i po zeszłorocznym sukcesie drift wraca na ulice naszego miasta.

Czym jest drifting? Polega on na pokonaniu specjalnie przygotowanym samochodem sekwencji zakrętów w kontrolowanym poślizgu. Jest to najmłodszy i najbardziej widowiskowy sport motoryzacyjny na świecie.

Relacja z zeszłorocznych Mistrzostw Polski Driftingu w PłockuCzwarta runda Mistrzostw Polski Driftingu odbędzie się w Płocku 22 i 23 czerwca. Podobnie jak w ubiegłym roku, zawodnicy będą rywalizować na specjalnie przygotowanych torach wokół Orlen Areny. Trudno jest jeszcze uzyskać szczegółowe informacje. Urząd Miasta potwierdza tylko termin zawodów. Wiadomo też, że płocczanie będą musieli przygotować się na utrudnienia w ruchu, związane z organizacją imprezy.

Driftingowe Mistrzostwa Polski są jedną z najlepszych serii zawodów w całej Europie. Zarówno zagraniczni zawodnicy, jak i sędziowie chwalą wysoki poziom polskich zawodów.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Mex says:

    I o to chodzi. Dobra impreza sie szykuje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU