REKLAMA

Dni bezpieczeństwa w Grupie ORLEN

REKLAMA

Jakie szczegóły programu zdrowotnego dla Płocka i powiatu płockiego? Co zawierają pracownicze plany kapitałowe? I jak wyglądały dni bezpieczeństwa? O tym w najnowszym materiale filmowym.

Startuje program zdrowotny dla mieszkańców
​PKN ORLEN przeznaczy 10 mln złotych na program zdrowotny skierowany do mieszkańców Płocka i powiatu płockiego. W ciągu 6 lat środki zostaną przeznaczone na m.in. monitorowanie stanu zdrowia, profilaktykę i leczenie chorób. Program będzie realizowany na podstawie podpisanej przez PKN ORLEN umowy z Centrum Onkologii – Instytutem im. M. Skłodowskiej-Curie przy współpracy z Instytutem Gruźlicy i Chorób Płuc w obecności prof. Łukasza Szumowskiego, Ministra Zdrowia. Pierwsza transza w wysokości 1 mln złotych zostanie wypłacona jeszcze w tym roku, w momencie startu programu.

Pracownicze Plany Kapitałowe
Przez cały wrzesień, w 13 lokalizacjach w całej Polsce, wszędzie tam, gdzie są pracownicy Grupy ORLEN, odbywają się spotkania otwarte dla pracowników Grupy Kapitałowej z przedstawicielami instytucji finansowej Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych PZU. Podczas spotkań można dowiedzieć się więcej na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych, które wkrótce wejdą w życie.

Dni Bezpieczeństwa w Grupie ORLEN
Biuro Bezpieczeństwa i Higieny Pracy tradycyjnie już organizuje we wrześniu Dni Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Grupie ORLEN. Hasłem przewodnim 5. edycji wydarzenia było „Wspólnie budujemy bezpieczny ORLEN”. Działania objęły budynek „Senator” w Warszawie, Zakład Produkcyjny w Płocku, PTA i CGT we Włocławku oraz terminale paliw i spółki z grupy kapitałowej.

Studenci na stażach
Aktualnie staże w ORLENIE odbywa co najmniej 60 studentów i absolwentów płatnych programów stażowych realizowanych z partnerami, czyli „Energia dla przyszłości” oraz „Go for Poland”. W tej grupie są także uczestnicy autorskiego programu płockiego koncernu: „Kierunek ORLEN”, którzy spotkali się na warsztatach w Domu Technika.Festyn w Anwilu
1850 pracowników wraz z rodzinami wzięło udział w tegorocznym festynie pracowniczym spółki Anwil. Było wiele atrakcji oraz koncerty Majki Jeżowskiej i zespołu Varius Manx.

ORLEN nominowany do nagrody BohaterOn
Decyzją Komitetu Organizacyjnego Nagrody BohaterOny 2019 im. Powstańców Warszawskich, PKN ORLEN został nominowany do nagrody. O tym, kto zostanie laureatem nagrody, zadecyduje Kapituła oraz internauci.
Nagrody BohaterONy 2019 im. Powstańców Warszawskich zostaną przyznane w 7 kategoriach: pasjonat, instytucja, firma, organizacja non profit, nauczyciel, osoba publiczna i dziennikarz.

Robert Kubica poza Williamsem
Po rozwiązaniu przez Roberta Kubicę umowy z ROKiT Williams Racing, także PKN ORLEN, zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, zakończy po tym sezonie współpracę sponsorską z zespołem. Koncern będzie kontynuował współpracę z zawodnikiem, pozostanie także w Formule 1 budując globalną rozpoznawalność marki.
Dotychczasowe umowy pomiędzy Robertem Kubicą i PKN ORLEN a ROKiT Williams Racing obowiązują do zakończenia obecnego sezonu, a ich zakres nie ulega zmianie. Koncern prowadzi obecnie zaawansowane rozmowy z wybranymi zespołami z zamiarem dalszego zaangażowania w Formułę 1.

REKLAMA
Kolejny Artykuł

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU