REKLAMA

Czeka nas fantastyczny weekend!

REKLAMA

W jakim celu zorganizowano spotkanie w Możejkach? Czym zajmuje się branża conveniece? I jak odpocząć w trasie? O tym i wielu innych tematach usłyszycie w najnowszym wydaniu Studia Grupy ORLEN.

Spotkanie premierów w Możejkach
W rafinerii należącej do PKN ORLEN w Możejkach doszło do spotkania szefów rządu Polski i Litwy. Obaj premierzy rozmawiali nt. bezpieczeństwa energetycznego. Gospodarzem spotkania był prezes PKN ORLEN Daniel Obajtek.

Spotkanie NACS Conwenience Summit Europe
Przez trzy dni w Polsce gościli przedstawiciele największych światowych koncernów zarządzających biznesem sprzedaży detalicznej na rynku paliw. W Polsce spotkali się po raz pierwszy. Program spotkania wypełniły rozmowy o branżowych doświadczeniach i wizyty na stacjach sieci Orlen.
A „convenience” oznacza mały sklep, handlujący głównie towarami na potrzeby bieżące, jak produkty spożywcze, napoje, środki czystości, gazety czy papierosy. Szczególnym przypadkiem sklepów typu convenience są obiekty funkcjonujące przy całodobowych stacjach benzynowych.

O przyszłości sektora energii
Najstarsza i największa organizacja, zrzeszająca pracodawców w Polsce – Pracodawcy RP, zorganizowała konferencję poświęconą przyszłości sektora energii w Polsce i Europie Wschodniej. W panelu otwierającym spotkanie wziął udział Zbigniew Leszczyński, członek zarządu Orlenu.

Freestyle na stacjach
W ramach realizacji inicjatyw nawiązujących do mistrzostw świata w piłce nożnej, obszar sprzedaży detalicznej, wspólnie z biurem marketingu przygotował cykl czterech ciekawych wydarzeń na stacjach paliw Orlen.
Współpracujący z koncernem mistrzowie świata we freestylu odwiedzili stacje i demonstrowali kilka efektownych trików ze sztuki freestylu. Ciekawym punktem wydarzeń była również możliwość wzięcia udziału w krótkim konkursie, nauki podstawowych trików oraz zaprezentowaniu swoich umiejętności w specjalnie przygotowanych konkursach z nagrodami.

Stacja z paczką
PKN ORLEN rozwija swoją ofertę dla klientów. Liczba przesyłek odebranych w ramach usługi Stacja z Paczką, dostępnej na niemal 1000 obiektów ORLEN w całej Polsce, tylko w ciągu minionego roku wzrosła o blisko 150%. Rosnące zapotrzebowanie na usługę, potwierdzone dynamicznym wzrostem wolumenu przesyłek w okresie pierwszych 4 miesięcy bieżącego roku, wymaga silnego wsparcia operacyjnego, dlatego po dwóch latach współpracy PKN ORLEN i Poczta Polska zawarły długoterminowy kontrakt, który pozwoli na jej dalszy dynamiczny rozwój.
Umowa z Pocztą Polską została zawarta do września 2021 roku. W ramach współpracy planowane jest m.in. wdrożenie możliwości odbioru przesyłek pobraniowych, odbioru przesyłki na podstawie PIN oraz prace nad umożliwieniem nadawania paczek na stacjach paliw ORLEN. Ponadto, klienci Poczty Polskiej będą mogli korzystać z benefitów, jakie daje program lojalnościowy VITAY.Fantastyczny weekend przed nami!
To będzie coś dla spragnionych sportowych emocji i piknikowych atrakcji. Zbliżają się Dni Chemika, które zaplanowano na 16 i 17 czerwca. W ich ramach Orlen Olimpiada, mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży, ale i dorosłych, a także koncert i Talentiada. Impreza jest otwarta dla wszystkich mieszkańców.

Powstają siłownie terenowe
Zbliża się czas wakacji i związanych z tym wyjazdów. Warto zatrzymać się gdzieś w podróży i zrobić sobie krótką przerwę. Na stacjach zlokalizowanych przy trasach tranzytowych koncern uruchomił pierwsze ogólnodostępne siłownie plenerowe, skierowane szczególnie do kierowców, odbywających długie trasy tranzytowe. Jedna z nich jest również w Płocku.

Grupa Orlen na targach Plastpol
Włocławska spółka Anwil jest jedną z największych i najważniejszych firm w swojej branży. Ta pozycja daje mandat do brania udziału w roli eksperta w rozmaitych debatach czy też bywania w przestrzeni wystawienniczej podczas branżowych targów. I to wspólnie z inną spółką z Grupy ORLEN, czeskim Unipetrolem.
Tak stało się podczas 22. Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gum Plastpol, które odbyły się w Kielcach.

Piłka ręczna: medale rozdane
Za piłkarzami ręcznymi finał, w którym nie zmienia się nic od kilku lat – ani przeciwnik, ani efekt końcowy. O tytule mistrzowskim decydowały dwa spotkania. Pierwszy mecz ORLEN Wisła rozpoczęła świetnie, ale im bliżej końca, tym więcej zadowolenia z wyniku i gry czerpali piłkarze Vive. Ostatecznie wygrali w Płocku 33:28.
Rewanż w Kielcach zakończył się podobnym wynikiem, 33:29. W obu spotkaniach Wiślacy zagrali tyle, ile potrafili. I dlatego, przynajmniej przez rok, będą wicemistrzami Polski.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Beata says:

    A plock kocham jak finlandie xd
    Zapowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU