REKLAMA

Co sobota porcja zdrowia

REKLAMA
Galeria Mazovia przygotowała cykl spotkań o tematyce medycznej, które rozpoczną się w najbliższą sobotę. Co tydzień, w każdą sobotę października, galeria będzie gościła wybitnej klasy specjalistów z różnych dziedzin medycyny, kosmetologii, fitness i sportu.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę w godzinach 12-18 pod hasłem „Zdrowie kobiety i dziecka”. Płocczanie będą mogli skorzystać z darmowych porad specjalistów, m.in. pediatry, kardiochirurga, ginekologa, neonatologa, lekarza medycyny estetycznej, dietetyka, kosmetologa, pedagoga, logopedy, psychologa, a także specjalistów od badań psychotechnicznych. Będzie można również wziąć udział w pokazach udzielania pierwszej pomocy, prowadzonych przez studentów PWSZ w Płocku oraz w pokazach: kąpieli noworodka, pielęgnacji dziecka, ratownictwa medycznego na nowoczesnym fantomie dziecka w wykonaniu uczniów ZS Danuty Sokołowskiej. Chętni będą mogli uczestniczyć także w pokazie kosmetyki estetycznej.

W tym tygodniu goście specjalni, którzy odpowiedzą na pytania zainteresowanych osób, to: prof. Romuald Juchnowicz, genetyk Anna Stachurska oraz kardiolog dr Andrzej Drzewiecki. Rzecznik Osób Niepełnosprawnych udzieli wszystkim zainteresowanym wielu cennych informacji, dotyczących finansowania sprzętu rehabilitacyjnego, dopłat do zabiegów, lekarstw i turnusów rehabilitacyjnych. Zaproszone firmy zaprezentują natomiast nowoczesny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny.

W trakcie spotkania goście galerii będą mogli poddać się darmowemu pomiarowi glukozy, ciśnienia, pulsometrii oraz ważeniu, mierzeniu i wyliczeniu współczynnika BMI.

Na najmłodszych przewidziano m.in. animacje, zabawy i konkursy z nagrodami. Konkursy będą także dla dorosłych, a w nich do wygrania m.in. pakiety szczepień przeciw grypie, vouchery na zabiegi w kriokomorze oraz vouchery zniżkowe na zabiegi usuwania cellulitu, blizn i rozstępów.Portal PlockCafe.pl jest jednym z patronów medialnych cyklu spotkań.

6 października 2012 r.,
godz. 12-18
Galeria MAZOVIA

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU