REKLAMA

Chcecie zagrać w serialu? Trwa casting

REKLAMA

Trwają prace nad serialem „Pod powierzchnią”, który TVN nakręci w Płocku. Możesz wziąć w nim udział. Producenci ogłaszają casting.

Poszukiwani są statyści w każdym przedziale wiekowym: dzieci, nastolatkowie, osoby w średnim wieku, jak i seniorzy. Casting odbędzie się w najbliższą niedzielę, 8 lipca, w Domu Darmstadt w godzinach 10-18.

Zwycięzcy przesłuchania wezmą udział w nowym serialu  „Pod powierzchnią”, który w dużej części kręcony będzie w Płocku. Ma to być produkcja obyczajowa, opowiadająca historię czwórki bohaterów i ich zawiłej relacji. Produkcją projektu zajmuje się TVN, zaś reżyserią Borys Lankosz.

Przy okazji informacji o castingu poznaliśmy kolejne szczegóły dotyczące obsady. Nastąpiła w niej dość znacząca zmiana – odtwórczyni głównej bohaterki. Alicję Bachledę-Curuś zastąpi Magdalena Boczarska. Dla aktorki, znanej m.in. z filmu „Sztuka Kochania”, „Testosteron” czy „Druga Szansa”, będzie to pierwsza główna rola w serialu.Boczarska jest laureatką wielu prestiżowych nagród, w tym Orła za najlepszą główną rolę kobiecą czy nagrody za najlepszą rolę żeńską na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Oprócz niej zagrają: Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat i debiutująca Maria Kowalska.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU