REKLAMA

Budżet obywatelski. Rozpoczyna się weryfikacja projektów

REKLAMA

W piątek zakończył się pierwszy etap projektu Budżet Obywatelski, w którym udział wziąć mogli mieszkańcy Płocka, wysyłając swoje wnioski o realizację inwestycji. Teraz projekty przesłane przez płocczan zostaną zweryfikowane przez specjalny zespół.

Skończył się czas wysyłania przez płocczan i płockie organizacje pozarządowe propozycji do budżetu obywatelskiego. Wnioski o zrealizowanie inwestycji, remontu, czy zorganizowanie najróżniejszych przedsięwzięć  kulturalnych, edukacyjnych, rozrywkowych, czy związanych z ochroną zdrowia można było składać przez dwa miesiące. Mogły być to przedsięwzięcia, dotyczące tylko jednego osiedla albo życia całego miasta.

Do chwili zamknięcia ratusza w czwartek, do Urzędu Miasta, wpłynęły 64 wnioski od osób fizycznych i najróżniejszych organizacji. Ponieważ wypełnione formularze mogły być także wysyłane pocztą – wciąż czekamy na ewentualny spływ kolejnych dokumentów – informuje na swojej stronie ratusz.Pełna weryfikacja projektów potrwa do końca lutego. Przedstawienie wybranych wniosków odbędzie się 15 marca.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU