Bohaterowie Epoki Lodowcowej w NK Przedwiośnie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W pierwszy weekend sierpnia NK Przedwiśnie szykuje dla wszystkich dzieci wyjątkową niespodziankę. W tych dniach w kinie odbędzie się akcja, przebiegająca pod hasłem: “Weekend z Epoką Lodowcową”. Ulubieni bohaterowie najmłodszych powracają na ekrany kinowe!

Od 6 do 7 sierpnia w NK Przedwiośnie odbędzie się wydarzenie w całości poświęcone premierze filmu “Epoka Lodowcowa: Mocne uderzenie”.

Bohaterowie poprzednich czterech części powracają, aby ponownie przeżyć niezapomniane przygody. Znany nam wszystkim Wiewiór w pogoni za swoim ukochanym żołędziem, niespodziewanie trafiając w przestrzeń kosmiczną. Nie będąc niczego świadomym, tworzy po drodze Układ Słoneczny, sprowadzając na Ziemię potężną asteroidę. To przez niego główni bohaterowie filmu ponownie będą musieli zmierzyć się z katastrofami i różnymi innymi zjawiskami, które mogą bezpośrednio zagrażać ich życiu. Walczą, aby ocalić swoje stado i innych przed zagładą.

W pewnym momencie do stada dołącza Buck, który jako jedyny wie, jak można powstrzymać asteroidę i uratować sytuację. Podczas wędrówki ze stadem, znajduje on nowe, dotąd nieodkryty miejsce – Geotopię. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się z gigantycznymi falami, wyładowaniami elektrycznymi oraz innymi siłami natury.

Jak zakończą się ich przygody i czy dojdzie do gigantycznej katastrofy stada? Zagłada jest przecież o krok…

Oprócz samej premiery i kinowego weekendu, dla uczestników spotkania będzie przygotowana również moc innych atrakcji. W holu kina dzieci będą mogły wziąć udział w animacjach, przygotowanych specjalnie na tę okazję przez aktorów Teatru Form Wielu z Płocka. Pojawią się też Szczudlarze, którzy w tych dniach będą umilać czas najmłodszym widzom. Nie zabraknie upominków oraz słodkości. Ponadto, w konkursach będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, w tym książki oraz zaproszenia do kina.

NK Przedwiośnie nie zapomniało również o rodzicach i opiekunach dzieci. Podczas gdy te będą aktywnie uczestniczyć w atrakcjach, na rodziców będzie czekała specjalna degustacja dań sushi. Jednym słowem, każdy będzie zadowolony i każdy otrzyma wiele propozycji, aby ciekawie spędzić czas.

Przypomnijmy, “Weekend z Epoką Lodowcową” rozpocznie się w płockim kinie NK Przedwiośnie już 6 sierpnia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji