REKLAMA

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. Zapisy jeszcze trwają!

REKLAMA

W nadchodzący czwartek, 8 września, rozpoczną się zajęcia dla pań z zakresu samoobrony. Do tej pory chęć uczestnictwa zgłosiło ponad 300 osób. Jeśli macie chęć dołączyć na szkolenie, to jest to ostatni moment!

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet składa się z 12 treningów, trwających półtorej godziny i odbywających się raz w tygodniu – w czwartek. Zajęcia poprowadzi Jolanta Wasilewska, wieloletnia trenerka krav maga, aerofight i tao yin. Oprócz niej, na sali obecnych będzie jeszcze 10 trenerów, którzy będą wspomagać panie w ćwiczeniach z zakresu samoobrony.

Uczestniczki zajęć poznają proste techniki i taktykę obronną, nauczą się jak można wykorzystywać w samoobronie przedmioty codziennego użytku, poprawią kondycję i zadbają o swoją sylwetkę.Zainteresowanie zajęciami jest duże, co nie znaczy jednak, że lista uczestników została już zamknięta. Zapisy oraz szczegółowe informacje znajdziecie pod nr tel. 508-155-159 lub pisząc e-mail na adres: info@kravtrening.pl. Pierwszy trening już 8 września o godzinie 19 w Orlen Arenie.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU