REKLAMA

Bezpłatne warsztaty dla mam już jutro, czyli Planeta Dziecko w Płocku

REKLAMA

14 maja w Hotelu Czardasz odbędą się bezpłatne warsztaty dla przyszłych mam i młodych rodziców. Na spotkaniu będzie można zasięgnąć porad ekspertów z zakresu pielęgnacji i rozwoju maluchów, otrzymać produkty im dedykowane i wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

PowiązaneTematy

„Planeta Dziecko” to cykl bezpłatnych spotkań dla przyszłych i obecnych rodziców, odbywających się w wybranych miastach Polski. Do grona tych miast dołączył również Płock. – Ideą naszą jest stworzenie miejsca, gdzie każda mama dostanie zastrzyk wiedzy z zakresu psychologii dziecięcej, laktacji, bezpieczeństwa przewozu dzieci, porad dietetyka, tak aby świadomie wychowywać swoje pociechy – mówi Justyna Matejczyk z Planety Dziecko.

Na warsztatach będzie okazja spotkać się ze specjalistami z zakresu: pielęgnacji i rozwoju dziecka (wykwalifikowana położna, doradca laktacyjny), zdrowego odżywiania rodziców i ich pociech, psychologii dziecięcej. Nie zabraknie również istotnych zagadnień dotyczących pielęgnacji i szybkiego powrotu do formy kobiety po ciąży.Aby wziąć udział w projekcie, należy zarejestrować się, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.planeta-dziecko.pl.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU