REKLAMA

Bezpłatne biuro z parkingiem. Tak, w Płocku!

REKLAMA

Dostęp do darmowego internetu, 10 biurek oraz mini strefy relaksu. Główne atuty takiego modelu pracy to zerowe koszty, inspirujące otoczenie oraz możliwość poznania nowych partnerów biznesowych. Gdzie tak jest?

Centra coworkingowe funkcjonują przede wszystkim w dużych miastach i cieszą się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie wśród przedstawicieli wolnych zawodów, freelancerów, studentów oraz świeżo upieczonych absolwentów.

PowiązaneTematy

Fot. Galeria Wisła

– Strefa coworkingowa to przestrzeń, która daje możliwość pracy poza domem, przy okazji zapewniając wygodę. – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła. – Strefa w Galerii Wisła znajduje się na pierwszym piętrze, naprzeciwko salonu LANCERTO. W nowocześnie urządzonej sali, o powierzchni ponad 66 mkw., znajdują się biurka do pracy indywidualnej oraz strefa wypoczynkowa. Dla wszystkich osób, pracujących w strefie zapewniono bezpłatny dostęp do Internetu. W komfortowych warunkach może tu pracować nawet kilkanaście osób.

Przestrzeń jest dostępna nieodpłatnie, w godzinach pracy Galerii, nie jest wymagana rezerwacja miejsc. Ten punkt na mapie Galerii Wisła pełni funkcję niekomercyjną, ale jednocześnie stanowi uzupełnienie oferty centrum. Warto również wspomnieć, że niedaleko strefy coworkingu znajduje się strefa restauracyjna, w której każdy użytkownik może zregenerować siły i naładować energię do dalszej pracy.Jak sprawić, aby Twoja firma zarabiała więcej? Akademia promocji firmy. Cz. 1

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU