Pamiętacie młode kobiety z LaLa Look, które w zakresie usług proponują m.in. bezbolesną depilację? Zaintrygowało nas to na tyle, że postanowiliśmy sprawdzić, czy faktycznie jest bezbolesna i skuteczna. A przy okazji… mamy dla Was niespodziankę.

Wiosna już nadeszła, wkrótce odsłonimy więcej ciała, wystawimy je na promienie słońca i… widok innych ludzi. To najlepszy moment, żeby zadbać o długotrwałe pozbycie się włosków w newralgicznych miejscach.

LalaLook Depilacja (2)Jak pamiętacie, Patrycja Piecka i Marta Machała w gabinecie przy Kolegialnej pomagają kobietom (i panom również) depilując ciało przy użyciu lasera Medi Line ICE-SHR. – Jest bezbolesny i szybki. Możemy usuwać owłosienie właściwie w każdym miejscu u kobiet, a u mężczyzn nie usuwamy owłosienia jedynie na twarzy i narządach intymnych – zapewniała nas w trakcie reportażu pani Patrycja. – Wystarczy od 4 do 6 zabiegów, powtarzanych co 4 do 6 tygodni, aby pozbyć się owłosienia. A przy tym opalać nie można się tylko na tydzień przed i tydzień po zabiegu, a ceny mamy naprawdę konkurencyjne – uzupełniała pani Marta.

LaLa Look to coś więcej niż praca. To misja

Zachęcona tym opisem, postanowiłam sprawdzić w praktyce, jak taki zabieg wygląda. Na początku otrzymałam do wypełnienia formularz, w którym zaznaczyłam, czy nie choruję na schorzenia lub czy nie przyjmuję leków, które uniemożliwiłyby wykonanie depilacji. Przeciwwskazaniem jest np. ciąża czy rozrusznik serca. W trakcie umawiania na wizytę uprzedzono mnie, że dzień wcześniej muszę ogolić miejsce, które będzie poddawane depilacji (w moim przypadku były to nogi).

LalaLook Depilacja (3)Następnie przeszłyśmy do pokoju zabiegowego, w którym stał laser. Pani Marta dokładnie obejrzała moje nogi pod kątem zmian skórnych – pieprzyków czy przebarwień. Ciemniejsze zamalowała białą kredką. – Światło lasera odbija się od białego koloru – wytłumaczyła.

Kolejny krok to posmarowanie miejsc, które będą poddane depilacji, żelem chłodzącym. – Światło lasera rozgrzewa, dlatego żel jest konieczny, żebym pani nie poparzyła – zaznaczyła pani Marta, wręczając mi okulary, takie jak na solarium. – To zabezpieczy nam oczy przed laserem – wyjaśniła i rozpoczęła depilację laserową.

LalaLook Depilacja (8)Muszę przyznać – to kompletnie bezbolesny zabieg. Czuć oczywiście dotknięcie głowicą, natomiast nie ma żadnego szczypania czy pieczenia. Nie zabiera też dużo czasu – najpierw z przodu, potem z tyłu i… już.

Żeby osiągnąć efekt, trzeba wykonać 4 do 6 zabiegów, w odstępie około 4-tygodniowym (każdy po 199 zł).

I tutaj… niespodzianka. To nie ja będę relacjonować przebieg i skutek depilacji w LaLa Look.

Konkurs

Tym razem to nie ja będę opisywała efekty zabiegów. Damy szansę jednej z Was :) LaLa Look funduje serię 5 zabiegów depilacji laserowej nóg dla jednej z naszych czytelniczek. Warunkiem jest przesłanie zgłoszenia oraz wyrażenie zgody na przeprowadzenie dwóch reportaży – z pierwszego i z ostatniego zabiegu.

Do 31 marca br. czekamy na Wasze zgłoszenia, które muszą zawierać:

  • imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu,
  • uzasadnienie, dlaczego to właśnie Wy powinnyście otrzymać serię zabiegów depilujących,
  • Wasze zdjęcie (twarz i sylwetka, w rozmiarze minimum 1200 px szerokości, nie przekraczające rozmiaru 1 MB),
  • zgodę na publikację fotografii o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby informacyjne i promocyjne na stronie internetowej PetroNews.pl, gazecie PetroNews oraz profilach facebookowych PetroNews oraz LaLa Look, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Równocześnie wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku na ww. stronie zgodnie z art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
    Wyrażenie zgody jest jednoznaczne z tym, iż fotografie, filmy lub nagrania wykonane podczas reportaży mogą zostać umieszczone na ww. mediach. Zrzekam się niniejszym wszelkich roszczeń (istniejących i przyszłych), w tym również o wynagrodzenie względem PetroNews i LaLa Look, z tytułu wykorzystywania mojego wizerunku/głosu/wypowiedzi na potrzeby określone w oświadczeniu. Podpisanie oświadczenia jest dobrowolne.

Zgłoszenia przesyłajcie na adres redakcja@petronews.pl. Ze wszystkich zgłoszeń jury, złożone z przedstawicieli LaLa Look oraz redakcji PetroNews, wybierze jedną zwyciężczynię, która otrzyma 5 zabiegów depilacji laserowej. Życzymy powodzenia!

Już wiemy, kto odwiedzi LaLa Look. Wygrała…

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji