REKLAMA

Amelka z mamą odnalezione! Wśród zatrzymanych – ojciec dziewczynki

REKLAMA

Sprawdziły się podejrzenia policji o zaangażowaniu ojca 3-letniej Amelki w porwanie jej i mamy Natalii. 8 marca udało się je uwolnić z rąk porywaczy. Dwie osoby zostały zatrzymane.

Przypomnijmy, do uprowadzenia Amelki i jej mamy doszło w czwartek, 7 marca po godz. 10 w Białymstoku. Dwaj mężczyźni siłą zabrali do samochodu 25-letnią Natalię oraz jej 3-letnią córkę i odjechali.

Po niespełna dobie poszukiwań, mama z córką zostały odnalezione, a dwóch mężczyzn, w tym ojciec dziecka, zatrzymano. Tym samym odwołano Child Alert, dzięki któremu zresztą natrafiono na ślad porwanych.

– Amelka i jej mama są już dzięki nam całe i zdrowe pod naszą opieką! Uwolnienie ich i zatrzymanie sprawców to efekt skutecznych działań Polskiej Policji, nieopisany trud policjantów z KGP, CBŚP i całego kraju, w szczególności garnizonów z Białegostoku, Olsztyna, Radomia – informuje polska policja.

Jak widać, Child Alert ma sens, bowiem, choć do porwania doszło w Białymstoku, to jednego z mężczyzn zatrzymano na Mazowszu. Drugiego mężczyznę wraz z porwanymi zatrzymano w Wielkopolsce, w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Porwano 3-letnią Amelkę i jej mamę

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU