Adam Wiśniewski zaprasza na Camp

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W najbliższą sobotę, 2 grudnia, Fundacja Adama Wiśniewskiego organizuje Camp piłki ręcznej. Będzie to pierwsza tego rodzaju akcja dla dzieci ze szkół podstawowych, której pomysłodawcą jest oczywiście ikona ręcznej Wisły Płock – Adam Wiśniewski.

Pomysł tego typu zawsze kojarzy się dobrze – zorganizowanie zajęć sportowych, nieodpłatnych dla najmłodszych, musi cieszyć. Adam Wiśniewski to jeden ze szczypiornistów, których można nazwać ikoną klubu. Warto wspomnieć, że przeszedł on w swoim życiu wiele wzlotów i upadków, dlatego tym bardziej warto docenić inicjatywę, jaką jest sam Camp. Nie pozostaje więc nam, jako redakcji, zachęcić rodziców, by poświęcili weekendowy czas dla swoich pociech.

Zajęcia odbywać się będą oczywiście w Orlen Arenie, w dwóch turach: od 9 do 11.30 będą zajęcia dla uczniów i uczennic z klas 1-3 szkół podstawowych, a od godz. 12.30 do 15 dla uczniów i uczennic z klas 4-6. Camp jest bezpłatny, a zapisać swoje dziecko można pod adresem mailowym: fundacja.a.wisniewski@gmail.com.

Marek Wojciechowski

Podziel się:

1 komentarz

  1. E. Wiśniewska na

    Cóż za wspaniała fundacja! Co za człowiek! będzie oligarchą płockim, Baronem! Kolejna jakże szczytna inicjatywa. Oczywiście za darmo wszystko z naszych płockich podatków.
    Układy z Prezydentem przynoszą mu wiele pieniążków…

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji