REKLAMA

10 tysięcy dla straży miejskiej

REKLAMA

Orlen przekazał w środę, 20 lutego, darowiznę na rzecz płockiej straży miejskiej. Koncern pomaga strażnikom już po raz drugi – wcześniej sfinansował zakup samochodu i przekazał 50 tys. zł. Teraz to bezgotówkowy czek na zakup paliwa, wart 10 tysięcy złotych.

Jak podaje straż miejska, przedstawiciele  PKN Orlen i Fundacji Orlen Dar Serca przekazali wczoraj kartę na bezgotówkowy zakup paliwa w ręce komendanta Andrzeja Wochowskiego.

– Ta darowizna oznacza nie tylko wsparcie dla funkcjonariuszy Straży w ich codziennej pracy, ale także przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Mam nadzieję, że nawiązana między nami współpraca ułatwi nam pracę i wpłynie na ciągłe doskonalenie systemu poprawy ładu i porządku oraz bezpieczeństwa płocczan, w tym również pracowników Orlenu – powiedział Andrzej Wochowski.Podczas wczorajszego spotkania swoje karty paliwowe odebrali także przedstawiciele policji.

To już druga taka darowizna. – Pod koniec 2011 roku Fundacja Orlen Dar Serca przekazała straży miejskiej 50 tysięcy złotych – mówi rzeczniczka prasowa płockiej straży miejskiej, Jolanta Głowacka. –  Otrzymane środki w całości przeznaczone zostały na zakup nowego samochodu – Skody Romster, która w pełni wyposażona i oznakowana wyjechała na ulice miasta w drugiej połowie grudnia 2011 roku – dodaje.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU