Zaginęła 18-latka. Nie ma jej już prawie tydzień

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policjanci z Komisariatu Policji w Gąbinie poszukują 18-letniej Wiktorii Kawki, która od 29 czerwca nie kontaktuje się z rodziną. Rodzina dziewczyny prosi o pomoc.

Mieszkająca w Nowych Grabiach (gm. Gąbin) Wiktoria 29 czerwca wyszła z domu i do dzisiaj nie nawiązała kontaktu z rodziną. – Miejsce jej pobytu nie jest znane. Z wiadomości, którą wysłała do matki sms-em wynika, że może przebywać w górach – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Wiktoria Kawka

Wiktoria Kawka

Rysopis: wzrost około 165 cm, waga około 60 kg, szczupła budowa ciała, włosy czarne, proste, długie, oczy brązowe, twarz okrągła. W dniu zaginięcia dziewczyna ubrana była w skórzaną kurtkę czarną, jasne sportowe buty, niebieską koszulkę na krótki rękaw, ma ze sobą dowód osobisty i paszport.

Jeśli widzieliście Wiktorię lub znacie miejsce jej pobytu, skontaktujcie się z Komisariatem Policji w Gąbinie: tel. 24 266-14-60 lub z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266-16-00; 24 266-16-01. Dzwonić możecie też pod numery telefonów alarmowych 112 i 997.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji