VII Rajd Motocykli Zabytkowych

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

21 lipca rozpocznie się kolejna edycja Rajdu Motocykli Zabytkowych. To impreza cykliczna, która kolejny raz powraca do Płocka. Organizowana jest przez ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, pasję i przede wszystkim zamiłowanie do tego sportu. Tegoroczny rajd potrwa trzy dni, a więc zakończy się w niedzielę 24 lipca. To będzie wyjątkowy czas dla wszystkich pasjonatów dwóch kółek!

Do tej pory zgłosiło się 21 uczestników, ale zapisy nadal trwają. Ich termin wyznaczony jest wstępnie do 11 lipca. Impreza rozpocznie się w Cierszewie koło Płocka, potem odwiedzi Sierpc, a na końcu zawita na Stary Rynek w Płocku. Uczestnicy, którzy zapiszą się na wydarzenie, będą mieli okazję uczestniczyć w zajęciach kulturalno-sportowych, zajęciach integracyjnych oraz konkursie jazdy sprawnościowej. Ponadto, na zakończenie rajdu pojawi się również Bal Komandorski, który będzie prawdziwą rozrywką dla wszystkich uczestników spotkania.

Zwycięzcy rajdu zostaną nagrodzeni, otrzymają również od organizatorów puchary, dyplomy i upominki rzeczowe. To prawdziwa atrakcja dla wszystkich miłośników zabytkowych motocykli. Wcześniejsze edycje rajdu cieszyły się popularnością i na każdym etapie gromadziły sporą liczbę widzów. Miejmy nadzieję, że podobnie będzie i tym razem. Spotkanie dedykowane jest dla ludzi z pasją, a takich na tym rajdzie na pewno nie brakuje!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji