Ranił brata nożem. Siedem razy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do drastycznej w skutkach braterskiej kłótni doszło w Płocku w nocy z 6 na 7 maja. Na osiedlu Radziwie 27-latek siedmiokrotnie, bardzo poważnie ranił swojego młodszego brata nożem.

W nocy z soboty na niedzielę na terenie osiedla Radziwie w Płocku, pomiędzy dwoma braćmi, w wieku 27 i 25 lat doszło do awantury.

– W pewnym momencie starszy z braci wyjął nóż i siedmiokrotnie ranił swojego brata – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Rany były na tyle poważne, że tylko dzięki natychmiastowej pomocy medycznej mężczyzna przeżył – dodał.

Policjanci jeszcze w nocy zatrzymali 27-latka, który po zdarzeniu nie wrócił do domu. Został osadzony w policyjnym areszcie i przesłuchany. Przedstawiono mu zarzut usiłowania pozbawienia życia swojego brata, do czego się przyznał.

Płocczanina doprowadzono już do Sądu Rejonowego, który po zapoznaniu się z zebranymi przez policję i prokuraturę w sprawie materiałami zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące.

Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji