Magicznie, mroczno i ciekawie w NK Przedwiośnie

0

NK Przedwiośnie w tym tygodniu zaprasza wszystkie dzieci na “Trolle” i „Za niebieskimi drzwiami”. Starszych widzów zachęca do obejrzenia seansów z dreszczykiem: “Przełęcz ocalonych”, “Jestem mordercą”.

4 listopada – premiera animacji “Trolle” dubbing 2D i 3D.

 „Trolle” – są dziełem twórców osławionego Shreka. To zabawna i barwna komedia o poszukiwaniu szczęścia. Film przenosi widzów do barwnego świata wesołych, optymistycznych trolli, które uwielbiają śpiewać i tańczyć. Ich wrogami są pesymistyczni Bergeni, lubujący się w zjadaniu trolli. Pewnego dnia Bergeni napadają na Trollowice, a super radosna Poppy i nieco mniej radosny Mruk wyruszają na pomoc przyjaciołom.

Soundtrack do filmu wyprodukował Justin Timberlake. Płyta zawiera pięć oryginalnych piosenek w wykonaniu Timberlake’a, Gwen Stefani, Anny Kendrick i Ariany Grande oraz przeboje lat 60., 70. i 80. w wykonaniu członków obsady.

4 listopada – premiera „Za niebieskimi drzwiami”

“Za niebieskimi drzwiami” to film przygodowy, pełen magii i tajemnicy, mówiący o trudnych chwilach, widzianych oczami dziecka. To baśń, w której rzeczywistość miesza się ze światem magii. Bajki dla dzieci kojarzą się nam najczęściej z opowieściami o walce dobra ze złem. Tak jest i tym razem.

Podobnie jak każda baśń, tak i ten film jest próbą oswojenia młodego widza z problemami świata dorosłych. Nasz bohater musi się zmierzyć z samotnością, bezradnością wobec nieuniknionych zdarzeń, tęsknotą za bliskimi. To też historia o wielkiej sile miłości matki i dziecka, o walce o życie, ale i o trudnych relacjach.

4 listopada – “Przełęcz ocalonych”, najnowszy film w reżyserii Mela Gibsona

Akcja rozgrywa się u schyłku drugiej wojny światowej. Armia amerykańska toczy walki z Japończykami o każdy skrawek lądu na Pacyfiku. Strategicznym celem jest wyspa Okinawa, której zdobycie może oznaczać ostateczną klęskę Japonii.  Desmond T. przebywa tu razem z setką tysięcy amerykańskich żołnierzy. Jest sanitariuszem, który ze względu na wyznawaną religię odmówił noszenia broni. Traktowany z niechęcią, oskarżany o tchórzostwo, wkrótce pokaże jak bardzo się wobec niego mylono.

4 listopada – “Jestem mordercą” Macieja Pieprzycy.

Thriller oparty na prawdziwych wydarzeniach z początku lat 70. Główny bohater filmu, Janusz Jasiński, jest młodym porucznikiem milicji. Po niepowodzeniach śledztwa w sprawie bestialskich zabójstw kobiet, zostaje mianowany nowym szefem grupy dochodzeniowej. Stara się zrobić wszystko, by wykorzystać życiową szansę i złapać seryjnego mordercę. Czy będzie w stanie poświęcić wiele dla śledztwa?


7 listopada – Spotkania Filmowe i najnowszy film Park Chan-Wooka “Służąca”.

“Służąca” – Pełen zwrotów akcji thriller oparty na bestsellerowej powieści Sarah Waters „Złodziejka”. Jest tu opowieść o trójkącie miłosnym, pożądaniu, seksualnych fantazjach i wyrafinowanej zemście. Akcja dzieje się w Korei, w latach 30. XX wieku. Oszust z nizin społecznych postanawia podstępem rozkochać w sobie piękną Japonkę – dziedziczkę wielkiej fortuny – by przejąć jej majątek. W tym celu umieszcza w jej najbliższym otoczeniu tytułową służącą – posłuszną sobie naciągaczkę, która ma zaskarbić względy milionerki i stać się jej zaufaną powiernicą. Jednak, jak się z każdą kolejną minutą filmu okazuje, nic nie jest takie, jakie się z początku wydaje. Film trzyma w napięciu do samego końca.

 7 listopada o godzinie 18.30. Bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem widzowie są zaproszeni na drobny poczęstunek.

10 listopada, o godz 23.00 – specjalny, nocny pokaz najnowszego filmu Patryka Vegi, jeden z najbardziej oczekiwanych w tym roku – “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Na wydarzenie nie ma rezerwacji, jedynie sprzedaż biletów.

W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze tych “świeżych” funkcjonariuszek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Juz wkrótce zetkną się bowiem z Izabelą Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym przestępczym światem mafii paliwowej. Młode policjantki nie mają również wesołego życia prywatnego. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski), Zuza wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), gangsterem, którego dziewczyna, Drabina (Alicja Bachelda-Curuś) właśnie opuszcza kraty więzienia.

W NK Przedwiośnie została uruchomiona przedsprzedaż biletów na film “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Premiera odbędzie się 11 listopada.

W repertuarze pozostają:

  • “Doktor Strange” napisy, 3D napisy i dubbing – Potężny czarodziej doktor Strange walczy z siłami ciemności, aby ocalić świat.
  • “Ouija: Narodziny zła” – Kobieta z dwiema córkami przeprowadza się do nowego domu. Wśród starych rzeczy rodzina znajduje stolik spirytystyczny.
  •  “Wołyń” na seansach dla grup – Ojciec Zosi postanawia wydać ją za najbogatszego we wsi wdowca z dwójką dzieci, nie bacząc na to, że córka kocha ukraińskiego chłopca. Wkrótce życie lokalnej społeczności diametralnie zmienia II wojna światowa.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.

Płocki Styl Plocki Styl

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jesienne słońce…


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…