Magicznie, mroczno i ciekawie w NK Przedwiośnie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

NK Przedwiośnie w tym tygodniu zaprasza wszystkie dzieci na “Trolle” i „Za niebieskimi drzwiami”. Starszych widzów zachęca do obejrzenia seansów z dreszczykiem: “Przełęcz ocalonych”, “Jestem mordercą”.

4 listopada – premiera animacji “Trolle” dubbing 2D i 3D.

 „Trolle” – są dziełem twórców osławionego Shreka. To zabawna i barwna komedia o poszukiwaniu szczęścia. Film przenosi widzów do barwnego świata wesołych, optymistycznych trolli, które uwielbiają śpiewać i tańczyć. Ich wrogami są pesymistyczni Bergeni, lubujący się w zjadaniu trolli. Pewnego dnia Bergeni napadają na Trollowice, a super radosna Poppy i nieco mniej radosny Mruk wyruszają na pomoc przyjaciołom.

Soundtrack do filmu wyprodukował Justin Timberlake. Płyta zawiera pięć oryginalnych piosenek w wykonaniu Timberlake’a, Gwen Stefani, Anny Kendrick i Ariany Grande oraz przeboje lat 60., 70. i 80. w wykonaniu członków obsady.

4 listopada – premiera „Za niebieskimi drzwiami”

“Za niebieskimi drzwiami” to film przygodowy, pełen magii i tajemnicy, mówiący o trudnych chwilach, widzianych oczami dziecka. To baśń, w której rzeczywistość miesza się ze światem magii. Bajki dla dzieci kojarzą się nam najczęściej z opowieściami o walce dobra ze złem. Tak jest i tym razem.

Podobnie jak każda baśń, tak i ten film jest próbą oswojenia młodego widza z problemami świata dorosłych. Nasz bohater musi się zmierzyć z samotnością, bezradnością wobec nieuniknionych zdarzeń, tęsknotą za bliskimi. To też historia o wielkiej sile miłości matki i dziecka, o walce o życie, ale i o trudnych relacjach.

4 listopada – “Przełęcz ocalonych”, najnowszy film w reżyserii Mela Gibsona

Akcja rozgrywa się u schyłku drugiej wojny światowej. Armia amerykańska toczy walki z Japończykami o każdy skrawek lądu na Pacyfiku. Strategicznym celem jest wyspa Okinawa, której zdobycie może oznaczać ostateczną klęskę Japonii.  Desmond T. przebywa tu razem z setką tysięcy amerykańskich żołnierzy. Jest sanitariuszem, który ze względu na wyznawaną religię odmówił noszenia broni. Traktowany z niechęcią, oskarżany o tchórzostwo, wkrótce pokaże jak bardzo się wobec niego mylono.

4 listopada – “Jestem mordercą” Macieja Pieprzycy.

Thriller oparty na prawdziwych wydarzeniach z początku lat 70. Główny bohater filmu, Janusz Jasiński, jest młodym porucznikiem milicji. Po niepowodzeniach śledztwa w sprawie bestialskich zabójstw kobiet, zostaje mianowany nowym szefem grupy dochodzeniowej. Stara się zrobić wszystko, by wykorzystać życiową szansę i złapać seryjnego mordercę. Czy będzie w stanie poświęcić wiele dla śledztwa?


7 listopada – Spotkania Filmowe i najnowszy film Park Chan-Wooka “Służąca”.

“Służąca” – Pełen zwrotów akcji thriller oparty na bestsellerowej powieści Sarah Waters „Złodziejka”. Jest tu opowieść o trójkącie miłosnym, pożądaniu, seksualnych fantazjach i wyrafinowanej zemście. Akcja dzieje się w Korei, w latach 30. XX wieku. Oszust z nizin społecznych postanawia podstępem rozkochać w sobie piękną Japonkę – dziedziczkę wielkiej fortuny – by przejąć jej majątek. W tym celu umieszcza w jej najbliższym otoczeniu tytułową służącą – posłuszną sobie naciągaczkę, która ma zaskarbić względy milionerki i stać się jej zaufaną powiernicą. Jednak, jak się z każdą kolejną minutą filmu okazuje, nic nie jest takie, jakie się z początku wydaje. Film trzyma w napięciu do samego końca.

 7 listopada o godzinie 18.30. Bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem widzowie są zaproszeni na drobny poczęstunek.

10 listopada, o godz 23.00 – specjalny, nocny pokaz najnowszego filmu Patryka Vegi, jeden z najbardziej oczekiwanych w tym roku – “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Na wydarzenie nie ma rezerwacji, jedynie sprzedaż biletów.

W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze tych “świeżych” funkcjonariuszek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Juz wkrótce zetkną się bowiem z Izabelą Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym przestępczym światem mafii paliwowej. Młode policjantki nie mają również wesołego życia prywatnego. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski), Zuza wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), gangsterem, którego dziewczyna, Drabina (Alicja Bachelda-Curuś) właśnie opuszcza kraty więzienia.

W NK Przedwiośnie została uruchomiona przedsprzedaż biletów na film “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Premiera odbędzie się 11 listopada.

W repertuarze pozostają:

  • “Doktor Strange” napisy, 3D napisy i dubbing – Potężny czarodziej doktor Strange walczy z siłami ciemności, aby ocalić świat.
  • “Ouija: Narodziny zła” – Kobieta z dwiema córkami przeprowadza się do nowego domu. Wśród starych rzeczy rodzina znajduje stolik spirytystyczny.
  •  “Wołyń” na seansach dla grup – Ojciec Zosi postanawia wydać ją za najbogatszego we wsi wdowca z dwójką dzieci, nie bacząc na to, że córka kocha ukraińskiego chłopca. Wkrótce życie lokalnej społeczności diametralnie zmienia II wojna światowa.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji