REKLAMA

Ktoś „zabawił się” w weekend. Wiele uszkodzonych aut na parkingach w Płocku

REKLAMA

Do uszkodzenia wielu samochodów doszło w miniony weekend w Płocku. Ktoś celowo rozbijał i wyrywał lusterka w autach, zaparkowanych m.in. przy ul. Królewieckiej i Nowy Rynek.

Pierwsze informacje o uszkodzeniach zaparkowanych aut wpłynęły do nas w sobotę, 3 grudnia. Jak wyjaśniali czytelnicy, w samochodach zaparkowanych m.in. przy ul. Królewieckiej i Nowy Rynek w Płocku ktoś celowo rozbijał lusterka i urywał je.

PowiązaneTematy

– W miniony weekend policjanci przyjęli kilka zawiadomień, dotyczących uszkodzenia pojazdów zaparkowanych w rejonie ulicy Nowy Rynek w Płocku – potwierdza asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Dziś od rana funkcjonariusze zajęli się tą sprawą. Obecnie zbierają materiał dowodowy, w tym zabezpieczają nagrania z monitoringu w celu wytypowania i ustalenia sprawców – wyjaśnia.Obecnie do płockiej policji wpłynęło osiem zawiadomień od pokrzywdzonych osób, ale wiadomo, że uszkodzonych aut jest sporo więcej. Prawdopodobnie ich właściciele złożą zawiadomienie jeszcze dzisiaj.

Fot. Czytelniczka
Fot. Czytelniczka
Fot. Czytelniczka
Fot. Natalia
Fot. Natalia
Fot. Natalia

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 13

 1. Obywatel says:

  Już złapali tego kryminalistę !!!
  Podobno jeszcze narkotykami handlował

 2. Kaja says:

  Rok temu nas to spotkało. Policja przyjechała, obejrzała i pojechała, bo przecież nic się nie da zrobić, kto by chodzil po jakieś monitoringi i jeszcze szukał sprawców. 600 zł poszło na nowe lusterko. Najgorsza policja z jaka się spotkałam (w Wawie są np mega pomocni, w Toruniu także z chęcią pomogą). Pewnie zależy od człowieka, aletu na 4 sprawy zgłoszne na policję, żadna nie skończyła się skutecznie (brak sprawcy, sprawa umorzona – kradzież roweru, okradzenie i pobicie mamy, włamanie na konta, urwanie lusterka).

 3. Gośc says:

  Patole! Chyba wychodzi te pincet plus! Wiecej jeszcze dac…..

 4. Anonim says:

  A może „Nazi”-goście to zrobiły?

 5. kierowca z bombowca says:

  @anonim – uważaj bo udławisz się żółcią buzującą w twoim ciałku.Jak na razie w Płocku rządzi niepodzielnie
  twoja ukochana formacyjka i to do niej należy nadzór nad miejskim monitoringiem.Jak on działa widać.Gdy była u władzy twoja formacyjka to do górników celowano z zsiadłego mleka?Z tą wyższą szkołą jazdy to masz rację!!
  Zwłaszcza kłania się szybsza jazda po S7.Wiesz kto zasuwał ponad dozwoloną prędkość?Tobie też ktoś prysnął
  gazem po fasolce po bretońsku.

  • Anonim says:

   Ja tak samo nienawidzę po jaki i pisu – obie te partie to dla Polski nieszczęście. Za milicję w tej chwili odpowiada złajdaczona prawica, tak więc o nich będę pisał jak o nieudacznikach, którzy tylko patrzą jak nic nie zrobić. Jak już coś wykryją to przez przypadek. za to dziewczyny na strajku kobiet to milicja tylko głaskała – o połamanych rękach, gazowaniu, pałowaniu dziewczyn 2 lata temu – to tylko wymysł wrednej opozycji. na s7 siedem pamiętam jednego pirata – niejaki kurski dawał tam czadu. zapomniałeś też o borowikach co ze straszydło wpadli na chłopka w fiaciku. bor z dudą też wjechali do rowu na a4

 6. Anonim says:

  na co liczycie, pisia milicja coś z tym zrobi? Wolne żarty, oni są zajęci ochroną gnoma żoliborskiego na spędach partyjnych. Tylko potrafią pryskać gazem oraz pałować zwolenników opozycji. Tutaj trzeba ruszyć tyłki zza biurka i wykazać trochę inicjatywy. a to już wyższa szkoła jazdy

 7. OTUA says:

  Spokojnie, spokojnie. Monitoring jak zawsze zadziałał prawidłowo. Służby miejskie i porządkowe również bez zarzutu. Wszystkim nieprawidłowo zaparkowanym pojazdom zrobiono zdjęcia i wystawiono mandaty.

 8. Rafix says:

  Zlapac wypalowac i skazac na miesiac prac spolecznych w kamieniolomach i nakazac oddac szkode z nawiazka 100%….

 9. Mieszkaniec says:

  Ten Monitoring w Płocku to kpiny, rządzący powinni być rozliczeni za taką inwestycję z której mieszkańcy nie mogą mieć korzyści. Poszkodowani powinni domagać się odszkodowań od urzędu jesli monitoring okaże się nieprzydatny w ustaleniu sprawców tych zniszczeń .

 10. Płocczanin says:

  Te kamery na królewieckiej są chyba tylko po to, aby były. Jak coś się dzieje, bójki na ulicy pod samymi kamerami, popijawki w parku czy na parkingu, palenie gumy na światłach itd. to żaden patrol nie jest wzywany

  • Znafca says:

   Do kolizji policja jedzie ponad godzinę. Ludzie stoją w korkach a policja strajkuje że 1500 zł za rządów PISu to im jeszcze mało. :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU