Kino Seniora wraca do NK Przedwiośnie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

NoveKino Przedwiośnie ponownie zaprasza seniorów na pokazy, przygotowane specjalnie dla nich. Już 19 października odbędzie się pokaz filmu “Boska Florence”.

kino_seniorowW środę, 19 października o godz. 11 NK Przedwiośnie przygotowało projekcję w cyklu Kino Seniora: “Boska Florence” w reżyserii: Stephena Frearsa.

Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety, bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda – brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnegie Hall nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej…

Po seansie zapraszamy na prelekcję przygotowaną przez aktorów z Teatru Form Wielu. Dla widzów Kina Seniora zostanie przygotowany drobny poczęstunek. Bilety w cenie 11 złotych.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji