Jak obronić się w pięknym stylu pokazał w Płocku mistrz z Brazylii [FILM]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W ostatni weekend niesamowita gratka czekała na wszystkich fanów sztuk walki w Płocku. Mistrz Contramestre Caju z Brazylii poprowadził warsztaty z capoeiry.

3 marca w Sali Sportowej MOSiR odbyły się warsztaty brazylijskiej sztuki walki capoeira. Zajęcia Muzenza Capoeira Płock odbywają się regularnie trzy razy w tygodniu, jednak te były szczególne.

Sobotnie spotkanie poprowadził mistrz z Brazylii Claudemir da Cruz, zwany Contramestre Caju. Aby jak najlepiej pokazać niezwykłą płynność i ogrom umiejętności mistrza, przygotowaliśmy dla naszych czytelników, nie tylko obszerną galerię, ale również krótki materiał filmowy.

Dla zainteresowanych tym widowiskowym połączeniem walki, tańca i muzyki polecamy zajrzeć na profil facebookowy Muzenza Capoeira Płock. Capoeirę mogą ćwiczyć wszyscy, bez względu na wiek. Podczas sobotnich warsztatów można było zaobserwować zarówno doskonale bawiące się dzieci, jak i już osoby całkiem dorosłe, zadające kłam twierdzeniu, że sporty walki są tylko dla nastolatków.

Mistrz sztuk walki z Brazylii pokaże w Płocku co potrafi

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji