Zwyrodnialec katował psa, związał go i wrzucił do Wisły… [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

REKLAMA

W poniedziałek płocczanka, spacerująca w okolicach ul. Gmury, natrafiła na przerażające znalezisko. Na brzegu Wisły leżał martwy pies. Tylne łapy miał skrępowane sznurem…

To przerażające, do czego zdolni są „ludzie”. 11 marca przy wałach nad Wisłą, w okolicach ul. Gmury spacerowiczka zobaczyła leżącego w rzece, utopionego psa.

– Jedziemy na miejsce i naszym oczom ukazuje się wstrząsający widok – opisują pracownicy TOZ Oddział w Płocku. – Pies dryfuje w Wiśle, ma skrępowane sznurkiem od snopowiązałki tylne nogi. Koniec sznura przywiązany jest do metalowej siatki, umacniającej skarpę. Młody mieszaniec bernardyna był dręczony przed śmiercią, ma odrąbany ogon… Nie wiemy, czy w chwili wrzucenia do rzeki pies jeszcze żył, ale wszystko na to wskazuje. Po co nieżywemu psu krępować tylne łapy i przywiązywać go sznurem do brzegu? – opisują wstrząśnięci przedstawiciele Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Na miejsce wezwano policję, technik dokonał oględzin, straż miejska nie znalazła czipa.

PowiązaneTematy

TOZ prosi o udostępnianie tej informacji. – To był duży pies. Nawet jeśli był gdzieś uwiązany, nie wychodził na spacery, to są przecież sąsiedzi, ludzie wzajemnie się odwiedzają, przechodzą obok domów, gdzie widać biegające lub siedzące w kojcach psy. Nie bądźcie obojętni. Pies był przywiązany do skarpy, a więc nie spłynął rzeką, musiał mieszkać najdalej w okolicach Płocka, jeśli nie w samym mieście – argumentują w TOZ Oddział w Płocku.

Przyłączamy się do apelu – osoba, która w tak koszmarny sposób znęcała się nad psem i zapewniła mu tak okrutną śmierć, powinna być ukarana.

REKLAMA

Komentarze 35

 1. Polska says:

  Pierdonie i nic więcej ,przykro słuchać.

 2. Marek says:

  4 dni i nic, chyba nie ma żadnego tropu. Nie umiem przestać o tym myśleć. Jeśli potrzebne pieniądze na nagrodę też się dorzucę. Straszne.

 3. Łysy says:

  A może to hazardzista i wygrał ta egzekucję, czasem mam mieszane myśli co do tych modnych gier hazardowych, jak ze modnych w Płocku

 4. Anonim says:

  Czy udało się ująć tego sk…….a?jemu bym to samo zrobił.

  • Mateusz says:

   Przestań pierdolic takie głupoty że to samo byś mu zrobil. Nikt Ci nie dał przywilejów do karania ludzi od tego są odpowiednie służby. Rusz to tłuste dupsko przejdź po okolicy i popytaj mieszkańców może ktoś psa kojarzy i uda się złapać tą osobę.

   • Animals says:

    Dobrze mówi oczywiście ze należy zrobic to samo z tym debilem. Prosty temat.

   • Anonim says:

    Masz rację ale emocje ciężko powstrzymać !

 5. Prezes12 says:

  Jak widać człowiek potrafi być okrutny… Zwierzęta zostały stworzone by wiedziały co to jest miłość, dobroć, radość,opieka nad nimi. Z perspektywy nie których ludzi oni uważają inaczej, by psiaki tylko wiedziały co to jest m.i znęcanie się fizyczne,czy też fizyczne, topnienia, i przywiazywanie w wodzie, czy też na mrozie na pewną śmierć. Czasem się wstydzę, że jestem człowiekiem. Sama mam psa i nie wiem co by się stało gdyby stało mu się coś złego…. 😢

 6. zwierzolub says:

  Ja już kasę wpłaciłem,może zmobilizuje kogoś nagroda i wskaże tego śmiecia,żeby go osądzić bardzo surowo-nie 2 lata w zawieszeniu,tylko 25 jak za człowieka.

  • Anonim says:

   Nie chce nagrody chce jego adres. O reszte prosze sie nie martwic.

   • Galanonim says:

    Kozak widzę. Po co Ci jego adres w******l chcesz obskoczyć, zastanócwcie się ludzie zanim zaczniecie takie rzeczy pisać bo tylko z sobie robicie pośmiewisko kozaczyć przez Internet, każdy umie, No i co pójdziesz do niej czy do niego i co nie dość, że możesz dostać w palnik to jeszcze Cię zawiną na za wtargnięcie na posesję tam wyżej ktoś napisał mądre słowa żeby ruszyć cztery litery i pojechać popytać mieszkańców niż siedzieć przed monitorem i p*******c głupoty.

 7. Anonim says:

  Co za bydlę.Dorwać go i tak samo postąpić z nim.BYDLAK PIEPRZONY😂😂😂😂😂

 8. Ted says:

  Może wynająć detektywa?

 9. Rob says:

  Reke powinni ucinac takim zwyrodnialcom

 10. Joanna says:

  Zrobic wlascicielowi psa to samo . Czlowiek to najokrutniejsza istota na swiecie.

 11. Bertunia40@wp.pl says:

  Zebys zdechl ty sukinsynie w meczarniach