REKLAMA

Znamy wstępne ustalenia policji w sprawie wypadku płockiego autobusu [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. OSP Słupno

Jak informowaliśmy, we wtorek rano w Starym Gulczewie autobus Komunikacji Miejskiej w Płocku zjechał z drogi i wpadł do rowu. W zdarzeniu ucierpiał senior. Policja przedstawiła wstępne ustalenia.

Komenda Miejska Policji w Płocku poinformowała, że 29 listopada o godzinie 8.28 autobus KM Płock zjechał z drogi i wpadł do rowu w miejscowości Stare Gulczewo.

PowiązaneTematy

– Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia 75-letni pasażer z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – poinformowała asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Autobusem Komunikacji Miejskiej kierował 22-letni mężczyzna. Policjanci ustalili, że kierowca był trzeźwy. W pojeździe znajdowało się kilkadziesiąt osób, pozostali pasażerowie nie doznali obrażeń.fot. OSP Słupno
fot. OSP Słupno

Autobus Komunikacji Miejskiej zjechał z drogi i wpadł do rowu. Poszkodowana jedna osoba

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Misio says:

  co wy o tych telefonach – chyba sami macie za uszami i wiecie jaka bylaby przyczyna, gdyby to was wyciągali z rowu. Dzisiaj w kabinie i całym autobusie są kamery i nie ma opcji, żeby sobie pogadać przez telefon, więc się nie rozpędzajcie z tymi wyrokami,

 2. Gosc says:

  Pewnie miał ważniejsze sprawy na telefonie. To już jest plaga. Ja w swojej firmie to wprowadzę chyba zakaz korzystania z telefonów bo to jest po prostu niebezpieczne.

 3. Płocczanin says:

  No i gdzie są te ustalenia?

 4. Gonzo says:

  Patrzył w telefon pewnie

 5. Anonim says:

  No naprawdę dużo więcej informacji, tyle to mógł każdy wywnioskować po poprzednim artykule z wyjątkiem wieku i stanu kierowcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU