Zmiany organizacji ruchu i utrudnienia na Podolszycach

REKLAMA

Jak poinformował płocki ratusz, w poniedziałek 30 września nastąpi zmiana organizacji ruchu w rejonie al. Jana Pawła II oraz skrzyżowania ulic: Wyszogrodzkiej – Jana Pawła II – Armii Krajowej (przy Auchan), a także w rejonie skrzyżowania al. Jana Pawła II i Czwartaków.

W sobotę, 28 września zostanie zdarta nawierzchnia asfaltu na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i Czwartaków (przy Auchan). Pomimo prac, ruch nie będzie wstrzymywany.

PowiązaneTematy

Od poniedziałku, 30 września ruch w al. Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Wyszogrodzką (przy banku PKO) w kierunku południowym, ruch zostanie pokierowany po nowo wybudowanym odcinku al. Jana Pawła II. W kierunku północnym ruch będzie odbywał się po dotychczasowej, wyremontowanej jezdni.

Na skrzyżowaniu al. Jana Pawła z ul. Czwartaków (przy Auchan) w związku z budową ronda jezdnia zostanie zwężona. Całkowite zamknięcie i układanie warstwy ścieralnej asfaltu na budowanym rondzie jest zaplanowane na weekend 5-6 października. W przypadku złej pogody termin może ulec zmianie.

Ze względu na złe warunki atmosferyczne prace na Podolszycach mają potrwać do 15 października.