Zielony hotel – co oferuje gościom?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Przyciągał uwagę jeszcze w trakcie budowy. Teraz wzbudza ciekawość. Jak wygląda w środku, co oferuje i za ile hotel, który jeszcze… nie jest hotelem?

Green Hotel oficjalnie nie zaczął działalności, ze względu na brak kategoryzacji. – 6 maja przyjeżdża komisja z Urzędu Marszałkowskiego w sprawie przyznania kategoryzacji hotelu – potwierdził Radosław Bednarski, prezes spółki Rynex, zarządzającej obiektem. – Pokoje zostały już jednak przetestowane, ponieważ wynajmowaliśmy pokoje gościnne – wyjaśnił prezes.

Jaką ofertę przedstawi hotel już wkrótce na swojej stronie internetowej? Ma mieć trzy gwiazdki i proponować pokoje jedno- i dwuosobowe oraz studio. Według informacji na stronie internetowej, za jednoosobówkę zapłacimy 129 zł, natomiast zarówno pokój dwuosobowy, jak i studio kosztować będzie 159 zł za dobę w ofercie podstawowej, ceny weekendowe będą nieco niższe – odpowiednio 109 i 139 zł. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, mają dostęp do Internetu, telewizor i łazienkę. Jak zapewnia Rynex, każdy pokój jest odpowiednio wygłuszony, dzięki czemu przejeżdżające pociągi nie są uciążliwe dla gości.

Pobyt w nowym płockim hotelu można już rezerwować również przez Internet. A kiedy zacznie działać oficjalnie? – Nie wiemy ile czasu będziemy czekać na kategoryzację, może tydzień, może dwa – przyznał Radosław Bednarski. – Myślimy nad oficjalną uroczystością otwarcia – dodał.

Na razie strona internetowa Green Hotel wygląda tak, jak na zdjęciu głównym. A jak będzie wyglądać po otwarciu hotelu? Zobaczcie na zdjęciach.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji