REKLAMA

Zdesperowana kobieta przyjechała do Płocka, żeby popełnić samobójstwo

REKLAMA

Nie wiemy, co spowodowało podjęcie tak dramatycznej decyzji. Faktem jest, że młoda mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego zabrała ze sobą linę, alkohol, środki psychotropowe i przyjechała do Płocka, skąd wysłała wiadomość pożegnalną do rodziny…

Do tego zdarzenia doszło w poniedziałek, 1 lutego. Policjanci otrzymali komunikat o prowadzonych poszukiwaniach młodej kobiety z województwa kujawsko-pomorskiego, która – według rodziny – chciała odebrać sobie życie i mogła w tym celu udać się do Płocka. Dlatego wszystkie patrole na terenie miasta i powiatu płockiego zwracały uwagę m.in. na pojazd, którym miała poruszać się 33-letnie kobieta.

– Patrolujący ulice miasta policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego płockiej komendy, w pewnym momencie na jednym z parkingów zauważyli zaparkowanego pomiędzy innymi pojazdami seata, którym poruszała się poszukiwana – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Zachowując spokój i opanowanie, podeszli do pojazdu, za kierownicą którego siedziała młoda, zapłakana kobieta – dodaje.

Policjanci zaczęli rozmawiać z kobietą. Na siedzeniu obok niej leżał alkohol, przygotowana lina i środki psychotropowe. W ręku 33-latka trzymała telefon z wysłaną wiadomością pożegnalną do swoich bliskich.– Po kilkunastu minutach rozmowy z policjantami kobieta uspokoiła się. Na miejsce mundurowi wezwali karetkę pogotowia, której ratownicy udzielili kobiecie pomocy – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska.

Jak podkreśla, gdyby nie spostrzegawczość policjantów i ich spokojne, zrównoważone podejście do tej trudnej sytuacji, nie wiadomo jaki byłby finał prowadzonych poszukiwań. Najważniejsze jednak, że odwiedli kobietę od desperackiego kroku.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 7

 1. Auu auuu says:

  A mi sie wydaje ze kolejna sytuacja zeby ktos zwrocil uwagę na nią, jak bylo kiedyś co ktos stał na moscie do skakania ale nie skoczyl.

 2. Lysy says:

  Może to depresja z Płocka pojechała po ta kobietę i przywiozła ją do Płocka

 3. Chciała się zabić płockim powietrzem says:

  Skuteczność lepsza niż gdyby odkręciła gaz..

 4. Anonim says:

  Mogła wystąpić do mnie z tą flaszką i depresja by przeszła.😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU