Zderzenie pięciu aut na Wyszogrodzkiej

Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala

REKLAMA

Do poważnego wypadku doszło w środę w godzinach porannych. Na ul. Wyszogrodzkiej, w rejonie skrzyżowania z ul. Parcele, zderzyło się pięć aut.

23 maja około godz. 8.40, na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku, w rejonie skrzyżowania z ul. Parcele, doszło do zderzenia pięciu pojazdów.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ford mondeo, 45-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego, nie zachował dostatecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył samochodu volkswagen bora, którym kierował 25-letni mieszkaniec powiatu płockiego – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Volkswagen bora, przepchnięty siłą uderzenia, najechał na tył poprzedzającego innego samochodu vw bora, którym kierował 24-letni mieszkaniec Pilawy, następnie bora uderzyła w tył forda puma, którym kierował 28-letni mieszkaniec powiatu płockiego, następnie ford najechał na tył vw passata, którym kierowała 39-letnia mieszkanka powiatu płockiego – wyjaśnia rzecznik.

W wyniku tego zdarzenia, ranny został kierujący oraz dwoje pasażerów samochodu vw bora, w którego uderzył ford. Osoby te zostały przewiezione do szpitala, gdzie trwają ich badania.

PowiązaneTematy

Na miejscu ruch odbywa się wahadłowo.