REKLAMA

Zderzenie osobówki z szynobusem. Nie żyje mężczyzna [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Do tragedii doszło w poniedziałkowe popołudnie w miejscowości Lisica (gm. Gostynin). W wyniku zderzenia samochodu osobowego z szynobusem, zginął mężczyzna kierujący autem.

Dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gostyninie oraz OSP Sierakówek zostały zadysponowane do wypadku szynobusu z autem osobowym, do którego doszło 11 października po godzinie 15 w Lisicy.

– Po dojechaniu na miejsce, strażacy zastali pociąg wraz z kompletnie zniszczonym autem, które znajdowało się 300 metrów od przejazdu kolejowego. Po rozpoznaniu, lekarz stwierdził zgon u 61-latka kierującego samochodem – informuje Gostynin 998.

Do wyciągnięcia auta spod szynobusa konieczna była Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Technicznego z JRG 10 Warszawa. Na czas przeprowadzania akcji, ruch pociągów na odcinku Sierakówek-Gostynin był całkowicie wstrzymany, co spowodowało kompletny paraliż ruchu osobowego i towarowego na linii kolejowej 33.Szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz przyczyny wypadku ustalają śledczy. W akcji wzięły udział jednostki KP PSP Gostynin, JRG Gostynin, SGRT JRG 10 Warszawa, OSP KSRG Sierakówek, Zespół Ratownictwa Medycznego, Policja, Straż Ochrony Kolei, Zarządca PKP PLK, Prokurator oraz Koroner.

Dziękujemy profilowi Gostynin 998 za zgodę na publikację zdjęć.

Fot. Gostynin 998
Fot. Gostynin 998
Fot. Gostynin 998
Fot. Gostynin 998

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 3

  1. seniorka says:

    Wlasnie wczoraj wracalam do domu W Kutnie nikt z obslugi kas nie wiedzial co sie stalo A byla to 16 40. Dzieki komunikacji Busow dojechalam do Plocka. Brak opieki ze strony PKP Kutno. A co by bylo gdyby to sie zdarzylo w godzinach rannych? Jak pasazerowie dojechaliby do pociagow dalekobieznych. Mialam umowiona wizyte w szpitalu. Czas przewidywac takie sytuacje.

  2. Ja says:

    Od kiedy to w Polsce mamy Koronerow???? 🤨😱🤔

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU